Закон один, але не для всіх?

2 августа 2011 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. |

P3040057 Коли півтора роки тому жителі новобудови по пров. Правдинському, 19 отримали ключі від довгоочікуваних квартир, їх радості не було меж. Будинок розташований і недалеко від центру, і, водночас, у тихому, затишному місці. З часом сподівалися загальними зусиллями благоустроїти двір, посадити дерева і клумби. Але виявилося, що деякі власники квартир особисті інтереси поставили вище громадських. Про це свідчить колективний лист до редакції мешканців будинку, під яким підписалися 19 сімей.

« Звертаємося до вас за допомогою у сприянні щодо знесення незаконно встановлених приватних гаражів на території, яка за проектом призначена для озеленення і відпочинку жителів будинку та для спортивного майданчика для молоді. Останнім часом тут, як гриби після дощу, з’являються все нові гаражі. У двір завозяться нові плити, працює кран. Наші протести до уваги ніхто не бере. Коли ми вийшли, аби зупинити розвантаження будматеріалів і затребували дозвільні документи, один із забудовників почав розповідати, що це завдяки йому ми отримали квартири, тому він має право у загальному дворі робити все, що йому заманеться.

Ми вважаємо, що при будинкова територія призначена не для гаражів. Автомобілі є у більшості мешканців і якщо всі поставлять свої гаражі, де кому захочеться, то до будинку і підійти ніяк буде. Але хтось, маючи совість, ставить свою машину в колективних гаражах, а інший, знахабнівши вкрай, чхати хотів на інтереси громади.

Допоможіть знайти справедливість у даній ситуації ради блага наших дітей.»

Від редакції: На нашу думку, претензія мешканців має серйозні підстави. Всі власники квартир мають одинакові права і обов’язки щодо спільної при будинкової території. Зрозуміло, що кожному автомобілісту зручно було б мати свій транспорт під боком. Але ж у такому випадку потрібно будувати власне житло з гаражем, щоб не залежати від сусідів. А тут слід поважати інтереси кожного. На жаль, майже у кожному дворі міських багатоповерхівок знаходяться спритники, які вважають себе розумнішими за інших. Час уже комунальній службі, земельному відділу, архітектурі і правоохоронним органам поставити їх на місце, припинити незаконний само захват землі і будівництво, за які слід притягувати до відповідальності.

Дана публікація являється офіційним зверненням до земельного відділу щодо законності розташування гаражніх обєктів на прибудинковій території.

Л.МЕРКУЛЬЦЕВА

ГАЗЕТА “Роксолана-макси”  № 31 від 4.08.2011 року

 

 Комментарии (3)

 

  1. Руслан пишет:

    Скорее всего так и будет!

  2. Андрей пишет:

    Им главное кинуть тему!

  3. Паша пишет:

    А вот мне интересно доведет до положительного результата эта статья в Роксолане или будет как всегда начнут тему и не доведут до ума ! а жаль .!

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: