Хуліганство чи злий умисел?

4 августа 2011 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 1 комментарий |

P3040010 Чотири ночі підряд якийсь зловмисник перекривав кран газової мережі на вводі в багатоповерховий будинок по пров.Правдинському, 19. про це написали в листі до редакції стривожені жителі: Ввідний кран, від якого залежить газопостачання п’ятиповерхового будинку, знаходиться на зовнішній стороні першого під’їзду на рівні витягнутої руки. Тобто кожен може вільно підійти і закрутити його. Але це ж може закінчитись трагедією! Проте, крім нас, це нікого не турбує. В управлінні експлуатації газового господарства у керівника нас немає часу прийняти. Нам порадили влаштувати нічні чергування по охороні крана, або збирати кошти, щоб перенести газопровід на рівень другого поверху. Оце так знайшли вихід із ситуації! А хто приймав будинок в експлуатацію? Якщо будівельники допустили помилку то чому її ліквідація повинна відбуватись за наш рахунок?

Чому ми повинні жити як на пороховій бочці, боячись витоку газу в якійсь квартирі, де забудуть вимкнути плиту? Ш взагалі, що це – хуліганство чи злий умисел?»

Від редакції: Аби з’ясувати ситуацію, ми звернулися до начальника Охтирського управління газового господарства ВАТ «Сумиоблгаз» Ігоря Френзеля. Не дивлячись на соціально – значиму проблему в порушення Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію» Ігор Давидович теж не знайшов часу поспілкуватись з журналістом. Однак це не знімає питання з порядку денного і ми змушені направити інформаційний запит у вищестоящу організацію – в обласне управління «Сумиоблгаз». В будь – якому випадку, мешканці будинку по пер. Правдинському, 15 повинні отримати чітку і конкретну відповідь. Газ – це не та річ, до якої можна ставитися легковажно, він безвідповідальності не терпить.

Л.Меркульцева

Газета “Роксолана-макси” № 31 від 4.08.2011 року

 

 Комментарии (1)

 

  1. Справедливый! пишет:

    Відповідно до вище вказаних вами законів керівник не зобовязаний зустрічатися з журналістами. Якщо дійсно був запит опублікуйте його. Цікаво про, що ви хотіли отримати інформацію з даного питання. Чи як завжди редактор ходив до Френзеля за благодійною допомогою, а він відмовив.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: