Оптимізація імені екс-мера, або чому в Охтирці закрили центральне відділення поштового зв`язку.

22 августа 2011 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

Кіоск по вулиці Жовтневій З 10 серпня центральне відділення поштового зв`язку по вул.Чкалова,2 зустріло відвідувачів зачиненими дверима. Це означає, що відтепер пошти тут не буде. Чому? На наш інформаційний запит відповіла в. о. директора Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» В.М.Молодець:

-1995 році відбулася реорганізація у сфері зв`язку, в результаті чого утворились дві юридичні особи (пошта і телеком). Як наслідок, було здійснено розподілення майна, в т.ч. між юридичними особами. Незважаючи на те, що більшість приміщень будувалось за рахунок пошти, нерухоме майно в м.Охтирка стало власністю ВАТ «Укртелеком».

Станом на 01.08.2011року у м. Охтирка функціонує 6 міських відділень поштового зв`язку. Всі відділення знаходяться в орендованих приміщеннях.

УДППЗ «Укрпошта» не зважаючи на свою соціальну спрямованість знаходиться на повному госпрозрахунку,

Центральне відділення поштового зв`язку в м.Охтирка за адресою вул..Чкалова розташоване в орендованому приміщенні, яке належить філії ВАТ «Укртелеком». За повідомленням орендодавця орендна плата з 01.08.2011р. становитиме майже 5000 грн. щомісячно. Додаткові витрати на оренду приміщення в значній мірі відобразяться на збитковості відділення поштового зв`язку, рентабельність складатиме -9,5%, при цьому збитки за ІІ півріччя 2011 року складуть 23000 грнКіоск по вулиці Жовтневій .

Враховуючи те, що у радіусі 600 м від орендованого приміщення знаходиться відділення поштового зв`язку Охтирка-6, в якому достатньо виробничої площі для розміщення робочих місць працівників центрального відділення поштового зв`язку, прийнято рішення щодо проведення оптимізації мережі об`єктів поштового зв`язку.

Обслуговування населення відділенням поштового зв`язку.

ВІД РЕДАКЦІЇ: Повернемося до подій 2006 року. У серпні ми опублікували офіційну інформацію про те, що в області почалася реорганізація поштового зв`язку і з 17-ти районних вузлів зв`язку буде створено шляхом укрупнення всього 7. Передбачалося, що один з них буде в Охтирці і обслуговуватиме він також жителів Охтирського, Великописарівського та Тростянецького районів. Та виявилося, що при розподілі виробничих площ між Поштою та Телекомом вони фактично залишились на балансі СФ ВАТ «Укртелеком». Тоді керівництво Сумської дирекції неодноразово зверталося з листом до міського голови Ірини Демченко з проханням вирішити питання щодо впорядкування цього розподілу. Та вона відмовилася втручатися в цю справу у практично позбавило місто Центру поштового зв`язку, який передали у сусідній Тростянець. Тобто, як мер, Ірина Іванівна самоусунулася від виконання своїх прямих обов`язків і повноважень, чітко визначених п.14 ст.42-43 ЗУ «Про місцеве самоврядування» . Наші постійні читачі, напевне, пам`ятають, як за публікації «Роксолани» щодо бездіяльності міського голови по збереженню центру поштового зв`язку в Охтирці І.І.Демченко навіть подала позов до суду, щодо спростування недостовірної інформації. Щоправда, після кількох судових засідань, зрозумівши, що крити очевидні факти їй нічим, заяву відкликала. Але це справі не зарадило, бо Центр зв`язку таки переїхав до Тростянця.

Кіоск по вулиці Жовтневій Нині, ставши свідками закриття центрального відділення поштового зв`язку у звичайному для всіх приміщенні на площі Леніна, констатуємо факт – це все результат бездіяльності минулої влади, яка не захотіла сприяти місцевій громаді у відстоюванні її інтересів. Саме через це ми маємо проблеми з поштовим зв`язком, з розповсюдженням періодичної преси. В Охтирці, де зареєстровано 7 засобів масової інформації, із загальним тиражем близько 27 тис. екземплярів щотижня, немає жодного кіоску «Преса». За цей час, всі вони або здані в оренду для торгівлі пиріжками, або знаходяться в занедбаному і напівзруйнованому стані, обросли сміттям і бур`яном. Ми надіслали фотографії цих газетних кіосків Сумській дирекції «Укрпошти». В. о. директора Молодець пообіцяла: «Буде організована робота трьох кіосків, які, крім реалізації періодичних видань, знаків поштової оплати, каток, канцелярських товарів тощо, здійснюватимуть приймання платежів від населення. Одним із кіосків буде розміщений по вул.. Чкалова, поруч із приміщенням ВАТ «Укртелеком».

 

Лина Меркульцева

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: