Злочин розкрили протягом години

5 сентября 2011 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

З допомогою цього знаряддя злочинець виймав металеві решітки Адміністрація ДП «Охтирське лісове господарство» стала приманкою для 56-річного жителя з м. Полтава, який з корисливим умислом здійснив крадіжку оргтехніки.

Прийшовши близько шостої години ранку на роботу, прибиральниця звернула увагу, що в одному з кабінетів розбите вікно, відсутня на ньому металева решітка, а на офісних столах немає комп’ютерів. Вона негайно зателефонувала у чергову частину міліції. Слідчо-оперативна бригада вже за 5 хвилин була на місці злочину. Злочин розкрили протягом години.

Розповідає начальник Охтирського МВ УМВС України в Сумській області підполковник міліції Сергій Гузь:

« Коли наші оперативники оглянули місце злочину, стало зрозуміло, що крадій далеко не міг піти, адже зникло 12 комп’ютерів та інші речі, не менш габаритні. Коли оглядали прилеглу місцевість, помітили чоловіка, який чомусь почав тікати.

В ході оперативного слідства вдалося установити, що зловмисником виявився житель Полтави, загальний термін перебування якого у в’язниці складає 14 років. До Охтирки він приїхав на власному автомобілі вдень, 22 серпня з наміром вчинити крадіжку, придивлявся до різних об’єктів і будинків, куди можна залізти. А вночі, переконавшись, що в адмінбудівлі Охтирського лісгоспу нікого немає, з допомогою спеціальних крадійських знарядь і інструментів, зарані прихоплених з собою, витягнув металеву решітку і віконне скло, а потім, ходка за ходкою, протягом шести годин виносив з приміщення крадене і ховав у лісі в різних місцях. Коли вже під ранок почав збирати до купи своє «багатство», щоб потім підігнати туди машину і спокійно загрузити, міліціонери і затримали його на гарячому. На початку злочинець чинив опір слідству, але згодом повністю зізнався у скоєному і показав місця, куди поховав крадене. Свій вчинок він пояснює скрутним сімейним становищем, безробіттям дружини і браком коштів на утримання двох синів».

Вся оргтехніка була знайдена на лісовій смузі і повернута директору ДП «Охтирський Лісгосп» Юрію Римарю.

Згідно ст. 115 КПК України, злочинця було заарештовано, по даній справі ведеться розслідування. А Охтирській міліції можна тільки подякувати за оперативність і професійність.

Карина Кучерява

Осторожно – насильник!

26 августа, в пятницу в течении 45 минут в Ахтырке произошли две попытки изнасилования. В 16.00 в районе детсада «Сказка» мужчина напал на 19-летнюю гражданку Л. Подкравшись сзади, преступник начал душить девушку и бить по спине в области почек. Маньяк избивал жертву в течении 10 минут, пока прохожие не откликнулись на крики о помощи. Второй случай произошел недалеко от кафе «Мрия». Преступник вел себя аналогично. К счастью, пострадавшую гражданку А. снова помогли спасти прохожие. Насильник вел себя очень нагло, убегать не торопился. Странно, что человек был один и тот же, но одет был по-разному. Возможно он живет где-то неподалеку. Внешнего сходства между девушками нет, но обе были в темных очках, одни из которых маньяк разбил, а вторые вообще исчезли. Есть предположение, что этот аксессуар привлекает внимание преступника. Обратите внимание на приметы насильника: мужчина лет 45-50, невысокого роста, худой, волосы седые, глаза серо-голубые. Лицо очень спокойное, производит впечатление больного человека. Информация получена из надежного источника. Но мы ждем официальных комментариев от представителей органов внутренних дел.

Газета “Роксолана-макси” № 35 от 1.09.2011г.

.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: