ЧИ БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ №1 ?

12 сентября 2011 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Остановка Балу Ось і пролунав перший дзвоник для маленьких першокласників, який покликав їх за шкільні парти. Проте шлях, яким щоденно добиратимуться дітлахи до навчального закладу, має бути безпечним.

До редакції газети «Роксолана –Максі» надійшла скарга від батьків, які стурбовані питанням щодо зупинок маршрутного таксі поблизу загальноосвітньої школи №1.

Справа в тому, що маршрутки, які їдуть с центральної вул. Жовтнева, завжди об’їжджають зупинку біля магазина «Балу», на площі Леніна. І дітлахам доводиться вставати або біля гімназії, якщо цей маршрут прямує на вул. Фрунзе (№8, 6), або біля центрального відділення «Ощадбанку», якщо цей маршрут(№4, 2, 11, 24) прямує по вул. Київській.

Стає зрозуміло, що малечі, яка навчається в першій школі, доводиться раз або двічі переходити дорогу. А це, як відомо, в наш час особливо небезпечно, так як водії частенько не дотримуються правил дорожнього руху, що призводить до фатальних наслідків.

Думка спеціалістів:

Сергей Рыженко Сергій Риженко: госавтоінспектор, інженер з організації дорожнього руху:

- За правилами дорожнього руху, водій маршрутного таксі немає права пересікати суцільну пряму, так як це призведе до порушення правил руху на дорозі, а відповідно до штрафу.

Правила дорожнього руху: 15.9. Зупинка забороняється: у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзджої частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м.

-Ми зараз працюємо над цим завданням. В липні цього року, на черговому засіданні в міськвиконкомі порушували дану проблему. Начальник УЖКХ Олександр Слізченко, який відповідає за розмітки на дорозі в нашому місті, пообіцяв, що протягом 2-3 місяців це питання буде вирішене.

Олександр Слизченко Олександр Слізченко- начальник УЖКХ: 

- Ця розмітка нанесена з 2009 року, а тоді були зовсім інші керівники, які узгоджували цю розмітку. Ми зараз намагаємося зробити все, щоб дітлахам було безпечно дійти до школи, і обіцяємо вирішити цю проблему до кінця вересня.

 

 

 

Іван Голубченко- приватний підприємець, власник маршрутних таксі:

- Обов’язкової зупинки для маршрутного таксі там не має. Водії завжди роблять зупинки на прохання пасажирів, якщо це не суперечить порушенням правил дорожнього руху. Але на площі Леніна водії не мають права зупинятися, штраф немалий. Ми розуміємо батьків і їх маленьких діточок, але, на жаль, не в наших силах вирішити цю проблему.

ВІД РЕДАКЦІЇ

Сподіваємося, керівники докладуть значних зусиль, аби дорога до школи була безпечною. Адже батьки хочуть мати впевненість, що їхні діти отримають там не тільки міцні знання і оволодіють новими навичками, а й їх життя і здоров’я будуть у повній безпеці.

Проте, шановні батьки, не забувайте й ви щоразу нагадувати вашим дітям про дотримання елементарних правил дорожнього руху. Дитині заздалегідь треба тактовно пояснити ті небезпечні життєві ситуації, в які вона може потрапити.

Карина Кучерява

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: