Судили за жорстоке вбивство

25 ноября 2011 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

IMG_3832 Нещодавно Тростянецький суд засудив 68-річного жителя Тростянця до 10 років позбавлення волі за умисне вбивство своєї невістки. Підсудний визнав свою вину не повністю, шкодує лише про те, що більше не побачить онуків. Ми ж задаємося питанням що змусило чоловіка, який ніколи раніше не мав проблем із законом, наприкінці свого життя вдатися до скоєння тяжкого злочину, та ще й у такий варварський спосіб…

Розповідає прокурор Тростянецького районного Ольга Мірошниченко:

- Протягом останніх 15-ти років засуджений мешкав разом з родиною свого сина. Але в червні дружина сина Наталія подала на розлучення, забрала дітей та пішла від чоловіка. Згодом невістка подала до суду позов на розподіл спільно нажитого з чоловіком майна. Свекор був категорично не згоден з таким рішенням, і між ним та невісткою стали виникати сварки та скандали. На 20 серпня районним судом було призначено слухання по розподілу майна між подружжям. Вранці цього дня Наталія із 3-річним сином приїхала до суду, там вже знаходилися її чоловік та свекор. Батько віддав малюка під нагляд дідусеві, сказавши, щоб зачекав їх тут. Але Микола Іванович дуже любив свого онука, тому зрадів можливості побути з ним, взяв таксі і поїхав з дитиною додому. Щоб зрозуміти його почуття, треба сказати, що дідусь виростив онука з пелюшок, годував його, гуляв з ним, навіть, спав в одній кімнаті.

Після суду, виявивши відсутність сина, Наталія направилася до домогосподарства, у якому донедавна проживала і сама. Батьку зателефонував син і попередив, що Наталія їде за хлопчиком.

Важко сказати, які почуття переповнили Миколу Івановича у ту мить, але він прийняв рішення не віддавати онука невістці. Після дзвінка сина він взяв із шафи сувенірний ніж, поклав його у кишеню куртки і вийшов на вулицю. Трагедія сталася біля хвіртки, де зустрілися колишні рідні люди, а тепер закляті вороги – свекор та невістка… За свідченнями підсудного Наталія одразу почала кричати і вимагати віддати їй сина. Прийшов до тями, як хтось почав кричати: "Кинь ніж".

Хоча підсудний і говорив, що не пам’ятає, як саме скоював вбивство, але разом з цим на суді чітко вказував, що він сильно обурився на невістку, розлютився, схопив її лівою рукою за волосся. Він чув, як закричала Наталія, але хватку не послабив. Молода жінка відчайдушно виривалася, але даремно; вбивця дістав з кишені ніж і наніс удар у спину, а коли жертва впала, він продовжив свою криваву справу, перерізавши їй горло. Все робив холоднокровно і чітко, адже мав навички користування ножем, раніше був мисливцем, різав свиней, курей.

Всього було нараховано близько 20 пошкоджень на тілі жінки. За висновками експерта смерть громадянки Т. настала у результаті двобічного пошкодження загальних сонних артерій, повного відсічення гортані та інших травм.

Підсудний намагався переконати суд, що вбивство невістки скоїв у стані сильного душевного хвилювання, але проведена судова комплексна психолого-психіатрична експертиза спростувала його твердження. Суд прийшов до висновку, що Т. діяв з прямим умислом вбити потерпілу.

Ознайомлюватись з цією кримінальною справою було тривожно і моторошно. Адже жорстоко убито молоду жінку, матір двох маленьких дітей.

Газета “Роксолана-макси” № 47 от 24.11.2011

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: