Нещасний випадок на газопроводі

30 декабря 2011 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

Ольга Мирошниченко Прокурором Тростянецького району Ольгою Мірошниченко порушено кримінальну справу за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на газопроводі середнього тиску біля вводу на котельню по вул. Л.Татаренка у м.Тростянець з боку службових осіб Тростянецького цеху Охтирського управління по експлуатації газового господарства за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК. України.

Що ж трапилося на місці події детальніше розповіла Ольга Дмитрівна.

Досудовим слідством по даній кримінальній справі встановлено, що до ЧЧ Тростянецького РВ УМВС України в Сумській області по телефону надійшло повідомлення від диспетчера СДПЧ-24 Анісімова А.М. про те, що в м.Тростянець по вул. Л. Татаренка горить стара котельня.

При виїзді на місце події та в ході проведеного огляду встановлено, що біля непрацюючої котельні по вул. Л. Татаренка в м. Тростянець бригада працівників Тростянецького цеху Охтирського управління газового господарства проводила ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску.

Під час проведення вказаних робіт відбулася розгерметизація газового проводу з подальшим спалахом та горінням газоповітряної суміші.

Внаслідок пожежі 4 працівники вищезазначеного господарства, отримали тілесні ушкодження у вигляді опіків.

Відповідно до акту спеціального розслідування даного групового нещасного випадку комісією управління Держгірпромнагляду по Сумській області особами, дії або бездіяльність яки призвели до нещасного випадку, є працівники Тростянецького цеху Охтирського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Сумигаз» майстер Кучмій В.М., заступник начальника Заверзаєв І.А., начальник Гончаренко С.А., головний інженер Охтирського УЄГТ Суховій Г.О, головний інженер ПАТ «Сумигаз» Деменко О.В., слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування Марараш О.Г. та Кандиба О.Б., Вінніков О.І.

З метою підтвердження висновків спеціального розслідування та встановлення дійсних причин вищевказаного нещасного випадку у справі по справі призначено судової інженерно-технічної експертизи в області охорони праці та безпеки життєдіяльності, провадження якої доручено фахівцям Харківського Науково-дослідного інституту судових експертиз ім. заслуженого професора М.С. Бокаріуса.

По отриманню висновків даної експертизи кримінальну справу буде порушено стосовно конкретних винних осіб та в подальшому закінчено розслідування.

Газета “Роксолана-макси” № 52 от 29.12.2011 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: