Східці демонтувати???

17 февраля 2012 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

IMG_4355Вже понад 10 років охтирський продуктовий ринок має звичні для покупців переходи. Проте власник має намір закрити один з них, про що свідчить колективний лист до редакції, під яким стоїть 106 підписів:

«27. 01. 2012 р. надійшов лист від директора ПСО «Охтирський ринок» В.Ф. Варавенко з вимогою демонтувати східці між торгівельним майданчиком за адресою вул. Батюка №38 та №36.

Так як прохід між двома ринками є землями загального користування і служить для зручності громадян та підприємців, просимо Вашого втручання. Збережіть прохід, що відповідає інтересам громади міста».

Думка директора ПСО «Охтирський ринок» Володимира Варавенка:Володимир Варавенко

- Так, на цьому місці я хочу поставити новий кіоск, де будуть продавати продукти харчування. Проте справа в тому, що остаточного рішення ще ніхто не прийняв і сказати, чи буде на тому місті палатка чи ні, я не можу. Після особистої розмови з в.о. міського голови Олександром Цілуйко та директором Сумської обласної споживчої спілки Магамедом Галаєвим, було вирішено, що це питання не на часі і тому ніхто перебудовою та встановленням нового кіоску зараз займатися не буде. Я розумію людей, які звикли до цього переходу.

 

Думка місцевих працівників

Роман Короткий

 

Роман Короткий, продавець:

- Новина про закриття цього переходу мене збентежила, ідея зовсім не подобається і я її не підтримую. Зачинивши його – вони зачиняють доступ до швидкого та звичного всім покупцям майданчика.

 

 

Тамара Трипутень, продавчиня:Тамара Трипутень

- Зрозумійте, цей прохід привертає увагу людей, які прийшли скупитися на продуктовий базар. Вони проходять поруч, бачать наші речі, звертають на них увагу. Це дуже допомагає нашому бізнесу. Я не розумію, невже новий кіоск наскільки потрібен саме на цьому місці?

 

Анастасія ТкаченкоАнастасія Ткаченко, покупець, яка під час опитування скористалася східцями між торгівельними майданчиками:

- Я чула про цю «ліквідацію» переходу від працівників базару. Щодо мене, то я завжди ними користуюсь: тут купила хліб, переступивши декілька сходів, опиняєшся на речовому майданчику носочки чи хустинку прикупити. А так доведеться обходити всю прилеглу територію, де зауважте, під час дощів завжди «фокусує» величезна калюжа.

Від редакції: Цей прохід дійсно є дуже зручним, а під час сильних дощів, – ну просто незамінним, адже прилегла територія постійно вкрита калюжами. Коли верстався номер стало відомо, що дана проблема, набувши розголосу з допомогою газети, була знята з допомогою секретаря міської ради, в.о. міського голови Олександра Цілуйко. Підприємці висловлюють йому щиру подяку за розуміння і підтримку.

Карина Кучерявая

Газета “Роксолана-макси” № 7 от 15.02.2012 года

.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: