Відеокамери на вулиці Охтирки!

19 апреля 2012 | НОВИНИ | Нет комментариев |

М.МостовийПравоохоронці і місцева влада впевнені, що відео спостереження покращить ситуацію в місті
Повідомляю, що Охтирським міжрайонним прокурором з участю начальника Охтирського МВ УМВС України в Сумській області, в.о. Охтирського міського голови, голів Охтирської райдержадміністрації, Охтирської районної ради, сільських та селищної рад проведено міжвідомчу нараду з питань профілактики вчинення злочинів.   
З метою запобігання злочинам і іншим протиправним діям на  ній вирішено довести до відома суб’єктів господарювання про необхідність і доцільність встановлення камер відеоспостереження в клубах, барах, інших розважальних закладах, магазинах.
У зв’язку з цим  прокуратура звертається до вас, шановні підприємці, з наступним проханням.
Проявіть громадську свідомість, убезпечте себе і своє майно, посприяйте правоохоронним органам у їх нелегкій праці, встановивши камери відеоспостереження у ваших магазинах, клубах, барах, інших розважальних закладах. Це матиме для вас зиск, який полягає в тому, що дії злодія чи порушника громадського порядку, що посягають на вашу власність, на ваших працівників чи відвідувачів, будуть зафіксовані на відповідному відеозаписі. Як наслідок де дасть змогу вам і правоохоронним органам у найкоротший час встановити особу злочинця чи порушника громадського порядку, вжити передбачених законодавством заходів до відшкодування останнім заподіяної вам шкоди і забезпечити виконання у повному обсязі принципу невідворотності покарання. Крім того, розмістивши відповідні оголошення про проведення відеоспостереження на видних місцях вашого розважального чи торгового закладу, ви взагалі можете запобігти вчиненню будь-яких протиправних дій щодо вас і вашої власності, бо природнім є те, що будь-яка розумна людина, знаючи що її дії фіксуються, буде вести себе гідно.
Таким чином, позитив від встановлення камер відеоспостереження очевидний:
1. економічна вигода полягає в тому, що краще запобігти злочинові чим потім витрачати кошти і час на лікування чи відновлення пошкодженого, викраденого майна, крім того, матиме місце економія бюджетних коштів, що витрачаються державою на правоохоронну діяльність;
2. «економія нервів» – запобігання вчиненню щодо вас злочинів, протиправних дій призведе до того, що не буде необхідності нести моральні страждання у зв’язку з викраденням, пошкодженням майна, побиття вас чи ваших працівників, відвідувачів;
3. «економія часу» – правоохоронні органи у найкоротший час, завдяки відеозаписам, зможуть встановити особу порушника, довести його вину і поновити ваші порушені права, відповідно менше часу будуть відволікати вас від повсякденної праці у
ході перевірочних дій чи розслідування кримінальних справ;
4. утвердження законності і справедливості, невідворотності покарання полягає в тому, що кожен хто скоїв злочин чи адміністративне правопорушення, буде встановлений і покараний, а порушені права потерпілих – поновлені.
Встановлення камер відео спостереження є вимогою часу, це підійме престиж вашого закладу, зробить його більш сучасним і безпечним.
Викладену інформацію прошу прийняти до відома та зробити належні висновки. Завчасно дякую за порозуміння.
М.Мостовий, Охтирський міжрайонний прокурор

Газета “Роксолана-макси” № 16 от 18.04.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: