Чому закрита стоянка на Дачному?

1 июня 2012 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. |

Птичку жалкоНа адресу міської ради надійшов колективний лист від мешканців Дачного щодо користування платною автостоянкою на території райоавтодору. Людям, звичайно, зручно: територія освітлюється, охороняється, знаходиться поруч з житловим масивом. Однак її використання є незаконним, вважають правоохоронні органи.
Виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цілуйко, зачитавши листа членам виконкому і присутнім на засіданні керівникам відділів органу місцевого самоврядування, представникам відділу освіти, громадських організацій і ЗМІ, прокоментував ситуацію:
- Державне підприємство «Облавтодор», філіалом якого є охтирська філія «Райавтодор» орендує земельну ділянку по вул.Червоноармійська, 106 у міській раді на пільгових умовах. Ця територія призначена для цільового використання під виробничі потреби філії. Проте останнім часом таких потреб значно зменшилось і територія виявилася незадіяною. Керівництво «Райоавтодору» в обхід закону, вирішило влаштувати на ній платну стоянку для автомобілів, хоча  повинен би повідомити про це вищестоящому керівництву і відмовитися від надлишків землі. Міська рада мала б в зв’язку з цим  можливість здати дану територію в оренду іншому підприємцю під 5 процентів вартості у відповідності до грошової оцінки землі в мікрорайоні Дачний, що додатково дало б прибуток у бюджет міста близько 75 тисяч гривень. У даній ситуації вихід один – «Облдавтодору» відмовитися від ділянки, а місто шляхом аукціону здати в оренду і отримувати кошти у міську скарбницю.

Газета “Роксолана-макси” № 22 от 30.05.2012 года

 Комментарии (3)

 

  1. ravik пишет:

    Пускай подумают и посчитают власти сколько будет стоить место на такой стоянке . Кто будет платить сумашедшие деньги за место на ней, если сейчас все и так еле выживают. А война между Кисиларом и Целуйко привела к тому что власти в пылу борьбы чтобы доказать своё превосходство закрыли стоянку. Кто пострадал от таких действий, простой народ. Лишний раз убеждаешся что и.о. просто наплевать на Ахтырчан.

  2. taraska пишет:

    Правильно Цилуйко уже достал пол города, а особенно бюджетников. Как только случается то что ему ненравится достанет любого, доказывая что он Царь.

  3. прохожий пишет:

    Цилуйко жаба задавила, бабки идут не в его карман. ДА Алексееву насолить хоть чем то нужно.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: