"Нафтовик-Укрнафта"-"Авангард" 0:3

9 августа 2012 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

03В черговому турі Чемпіонату України охтирський «Нафтовик-Укрнафта» приймав у себе в гостях дебютанта першої ліги краматорський «Авангард».  Гості з Краматорська в минулому турі впевнено обіграли «Динамо-2», тож в Охтирку гравці «Авангарду» їхали з гарним настроєм. «Нафтовик» вже давненько не радував своїх вболівальників перемогою, тож від цього матчу всі очікували тільки перемоги від охтирчан, але …

Вже з перших хвилин активно розпочали обидві команди.  Спочатку гості провели атаку, яка завершилася кутовим. Стандарт гравці «Авангарду» виконали не вдало. У відповідь Сергій Артюх промчавши з м’ячем пробив по воротах здалеку, але голкіпер був на місці і зумів спіймати цей м’яч.

На 13-й хвилині після пасу від партнера по команді, Дмитро Козьбан пробив по воротах і влучив в стійку, але арбітр зафіксував положення поза грою. За мить, все той же Козьбан зумів засвітити своє ім’я на табло. Після розіграної комбінації Дмитро в падінні пробив по воротах, і м’яч залетів у сітку охтирчан. Через декілька хвилин Олександр Тарасенко гарматним пострілом завдав удару по воротах гостей, але м’яч пролетів в декількох сантиметрах від стійки. В наступному моменті Роман Полтавець згаяв гарний момент. Після розіграшу кутового, Олександр Тарасенко зробив навісну передачу на Полтавця, але Роман пробив вище воріт. Вже під кінець тайму, гості зуміли подвоїти рахунок. Андрій Скарлош вивів Швидкого на побачення з Вокальчуком,  гравець госте сильним ударом збільшив рахунок в матчі.

В другому таймі гравці «Авангарду» відійшли в захист, і діяли тільки на контратаках. А в гравців «Нафтовика» в цьому матчі гра, як то кажуть «не пішла».  Охтирчани хоча постійно володіли м’ячем, але створити реальну загрозу біля воріт гостей вони змогли лише під кінець матчу. Після навісу від Ховбоші, Роман Полтавець сильно пробив головою, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Олесандр Яровенко, який вийшов на заміну, отримавши два попередження в матчі, залишив поле, і охтирчани догравали гру в меншості. Під кінець гри Євген Швидкий ввірвався в штрафний майданчик господарів, де його зупинив Васільєв, за що арбітр засвітив червону картку, і показав на одинадцятиметрову позначку. Ігор Малиш відмінно виконав пенальті і рахунок в матчі став 3:0 на користь гостей.

Наступний матч «Суми» – «Нафтовик» відбудеться 11 серпня в Сумах.

За інформацією пресс-служби ФК «Нафтовик”