У Сорочинцях відкрився традиційний ярмарок, що триватиме протягом 5 днів

17 августа 2012 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 1 комментарий |

soroch_yarmВідчути Україну, побачити її таланти, придбати зроблене співвітчизниками – запрошують Сорочинці на Полтавщині. Там відкрився ярмарок, який оспівував ще Микола Гоголь. Знамените торжище триватиме 5 днів. 

Народні умільці, музиканти, гоголівські герої і кухарі, що знаються на національних стравах. Усіх нині ваблять Сорочинці. Там відкрили традиційний ярмарок. Це – понад тисяча учасників і сотні тисяч гостей. Перші відвідувачі кажуть: якщо в радянські часи сюди їхали за дефіцитом, то нині – за видовищем.

Та окрім видовища, головне на ярмарку – торговище. І крам тут – на будь-який смак і гаманець. Найдешевший товар – ось такий глиняний пищик за 5 гривень. За вишиванки ручної роботи правлять по 600 гривень. Є й дешеві китайські – але машинні. Тож, щоб показати переваги ручної роботи, народні умільці влаштовують майстер-класи.

Цього року в Сорочинцях розширили містечко майстрів. Торгувати планують до неділі. Очікують і на двох закордонних гостей – гончара українського походження з Франції та американця, який привезе з-за океану власноруч змайстровані бандури.

 Комментарии (1)

 

  1. Вася пишет:

    Какой это ярмарок, 1 гривны никто не скинет, хуже чем в магазине.
    Базар-обдираловка

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: