Черги у дитсадки зникнуть наступного року

21 августа 2012 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

dituЧерги у дитсадки зникнуть наступного року. Прем’єр-міністр зобов’язав уряд остаточно вирішити питання перевантаження дошкільних закладів.

Саме про освіту говорили на розширеному засіданні Кабміну. Зокрема, Микола Азаров розповів і про те, що першого вересня запрацюють кілька десятків нових шкіл. За завданням Прем’єра, їх готовність до відкриття урядовці проконтролюють особисто. Під особливою увагою і розбудова мережі дитсадків. Великим плюсом Прем’єр назвав відкриття понад сотні нових закладів. Відтак у дитячі садки пішли на двісті тисяч більше малюків. Утім, черг до них остаточно ще не позбулися. Це питання Микола Азаров поставив першим серед урядових завдань на наступний рік.

Микола Азаров, Прем’єр-міністр України:

- Я знаю ситуацію в регіонах, знаю плани і твердо можу сказати: наступного року черг не буде. Причому з врахуванням того, що уже в шести регіонах України народжуваність перевищила смертність, і, слава Богу, ця тенденція зростає. До 1 вересня ми маємо здати в експлуатацію 40 нових шкіл на чотирнадцять з половиною тисяч учнівських місць.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: