Україна відзначила 21-шу річницю своєї Незалежності

27 августа 2012 | НОВИНИ | Нет комментариев |

d5Україна відзначила 21-шу річницю своєї Незалежності. З цієї нагоди у Києво-Печерській Лаврі відбувся подячний молебень. Відправив службу Митрополит Київській і всієї України Блаженніший Володимир.

Після цього перші особи держави із духовенством, представниками громадськості та інтелігенції вирушили на Володимирську гірку. Біля пам’ятника Хрестителю Русі Віктор Янукович наголосив: століттями самобутність народу трималася на вірі. І лише разом українці творили власну державу. Президент закликав співвітчизників об’єднатися навколо будівництва сильної і демократичної України.

Віктор Янукович, Президент України:

- З вірою, з надією і нині ми укріплюємо фундамент нашої держави. Але це не лише політичні гасла та полеміка, це щоденна копітка праця кожного громадянина. Це віра у власні сили, впевненість у завтрашньому дні, налаштованість на творення, на єднання, а не на протистояння і розбрат. Це консолідація народу навколо єдиної мети. І ця мета – сильна, демократична Україна.

Державні урочистості з нагоди свята Незалежності продовжилися вшануванням великих українців. Керівники держави на чолі із президентом поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: