Хліб в Україні не дорожчатиме

28 августа 2012 | НОВИНИ | Нет комментариев |

15638Незважаючи на похмурі прогнози щодо майбутнього врожаю зернових, ситуацію врятує щедрий врожай 2011-го. Інших підстав піднімати ціни на хліб в кабміні не бачать.

Як інформує парламентська газета «Голос України», обсяг виробництва зернових культур в нинішньому маркетинговому році в Мінагрополітики оцінюють на рівні 56 млн.тон. В уряді очікують, що цього цілком вистачить для внутрішніх споживчих потреб країни. Тим часом в деяких областях влада вже підписала меморандум із пекарями. Документ повинен утримати ціни на хліб. Принаймні до нового врожаю.

Хліб в Україні не дорожчатиме. А державна підтримка виробників найголовнішого продукту не припиниться.

У цьому запевнив Сергій Тігіпко, побувавши на одному з київських хлібокомбінатів. Віце-прем’єр зазначив: треба ухвалити закон, за яким хлібзаводи зможуть купувати закордонне обладнання без податків. Це зокрема допоможе виробникам отримати нові енергоощадні технології. Завдяки сонячному літу нинішнього року українські хлібороби зібрали зерно високої якості.

Сергій Тігіпко, віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики:

- Те, що говорять експерти, – ми вийдемо на 45-46 мільйонів тонн зерна, причому дуже гарної якості, якої в Україні давно не було. Особливо на півдні зібрали дуже якісне зерно. І маємо перехідні залишки ще з 2011 року – приблизно 12 мільйонів тонн. Тобто, Україна з хлібом, і у нас є всі підстави говорити, що і ціни не будуть зростати на хліб.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: