ОХТИРСЬКІ МЕДИКИ-МИТЦІ

30 августа 2012 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Євдокія Кравченко 23 серпня у рамках обласної культурно-мистецької естафети «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя», присвяченої 75-річчю заснування Сумської області, у МЦКіД «Кнєжа» був проведений огляд-конкурс образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва серед працівників закладів охорони здоровя. На виставці свої вироби демонстрували працівники з усіх відділень Охтирської ЦРЛ.

Мистецтво та милосердя ідуть поруч

Євдокія Кравченко навчалась ручній і машинній вишивці у Решетилівському художньому училищі. Спочатку працювала на фабриці художньої вишивки в Охтирці, а після її закриття, влаштувалась молодшою медсестрою в офтальмологічне віддлення ЦРЛ. Євдокія Василівна полюбила нову роботу, а від колишньої залишилось захоплення – вишивка. Її картини і рушники не можуть залишити байдужим нікого. Адже в них майстриня вкладає душу.

 

Олена Карпенко Мотиви картин відомих художників

Роботи Олени Карпенко з Санепідемстанціі є надзвичайно цікавими, адже кожна з них – це вишита копія картин знаменитих художників. Велику увагу жюрі і відвідувачів привертала картина «Мадам Шато». З допомогою ниток Олена змогла передати всю палітру кольорів не гірше від самого художника.

Людмила Сорокiна та Тетяна Бондаренко

 

Ексклюзивне вбрання

Заступник головного лікаря Людмила Сорокіна не гірше від моделі демонструвала присутнім сукню ручної роботи. Дизайном займалась сама Людмила Миколаївна, а матеріально ідею втілювала медична сестра Тетяна Бондаренко. Спочатку сукня була чисто білосніжною і лише в останню ніч перед виставкою, з’явилась думка прикрасити її маками. Це додало виробу ще більшої вишуканості і національного колориту.

 

 

Світлана Лаштун «Картини зі шкіри – вічне мистецтво»

Світлана Лаштун здивувала відвідувачів виставки незвичайними картинами. Вони виготовлені з допомогою шкіри. ЇЇ вироби здаються такими справжніми та живими. Відразу й не збагнеш, що витворено це не пензлем чи якоюсь іншою технологією, а вправними руками молодшої медсестри з поліклінічного відділення. Світлана розповіла, що на відмінну від фарби, необхідні відтінки шкіри для картини значно важче забезпечити. Тому для досягнення кращого результату за матеріалом вона їздить в Харків, де закуповує якісну шкіру. Дівчина впевнена, що робота з шкірою потребує не тільки гарного смаку, художнього таланту, а й великого терпіння та уміння.

Ольга Литовченко «Бісер, як шлях до прикрашення побуту»

Ольга Литовченко працює молодшою медсестрою більше 20 років. Цю жінку знають, як майстра на всі руки. Вона створює картини з допомогою бісеру, робить картини, вишиває серветки.

На цій виставці головним її шанувальником стала онучка Поліна, якій 10 місяців. Цей виріб є головним подарунком до дня її народження. Тепер «янгол-охоронець» прикрашає дитячу кімнату.

 

Олена Жижко з дочкою Дариною «Модний гачок від сім`ї Жижко»

Олена Жижко з дочкою Дариною одягли жилети, які створили власноруч. Теплі відтінки гармонійно підкреслювали чудові візерунки, в які майстрині вклали свою душу. Олена Іванівна, медсестра прийомного відділення:

- В’язання гачком дозволяє створювати і ажурні узори, дуже тонкі, схожі на мереживо, і суцільні рельєфні зображення. З допомогою гачка ми в’яжемо не тільки теплі речі, а й різні елементи інтер’єру, прикраси. Цей процес дуже захоплює. Результати завжди красиві, а вироби можуть стати відмінним подарунком.

Підсумки конкурсу

IMG_0854Серед великої кількості прекрасних експонатів журі довго не могли вибрати фаворитів. Сперечались досить довго, але врешті переможців визначили. Ними стали: перше місце – Тетяна Бондаренко, друге – Ольга Литовченко, третє – Олена Карпенко.

На фото зліва направо верхній ряд: Оксана Коваленко, начальник відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради та В’ячеслав Міхальков, голова об’єднаного профспілкового комітету КЗ «Охтирська ЦРЛ», Олена Жижко.

Нижній ряд: Оксана Бондаренко, Олена Карпенко, Євдокія Кравченко, Ольга Литовченко, Тетяна Бондаренко.

Окрім того грамотами та грошовими преміями були нагородженні Наталія Данілова, Валентина Кужель та Валентина Кравченко.

Виставку відвідали Олена Кобилко та Карина Кучерява

Газета “Роксолана-макси” № 35 от 29.08.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: