Українські дороги визнано одними з найгірших

5 сентября 2012 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

3262У рейтингу американських дослідників, які провели опитування серед водіїв півтори сотні країн світу на тему якості доріг, Україна посіла 133-тє місце зі 148-ми. Лише трохи більше чверті респондентів виявилися задоволеними.

За Україною опинилися тільки африканські держави, а також Молдова та Монголія. Сусідня Росія — вище на п’ять пунктів, а  Білорусь взагалі опинилась у першій половині списку, на 67 місці.

Як запевняють в Укравтодорі, у Білорусі фінансування на кілометр шляху вдвічі-втричі більше, ніж в Україні. До того ж, на ремонт українських шляхів такими темпами, як зараз, знадобиться щонайменше 85 років. А поки що доведеться користуватись тим, що маємо: на деяких дорогах можна так “вбити” власне авто, що навіть після однієї поїздки їхати ремонтуватись на СТО. Прикладом тому є одна з доріг Миколаєва, де треба їхати зі швидкістю не більше 35 кілометрів на годину, щоб машина лишилася справною. Цю дорогу будували з порушенням — замість трьох шарів асфальту поклали лише один. До речі, цього літа було виділено коштів на ремонт половини з вісімдесяти розбитих кілометрів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: