Трагедія в день Михайлового чуда

28 сентября 2012 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

nd6На Михайлове чудо, 19 вересня, в селі В’язовому пролунало два постріли. Одним з них вбито 35-річного чоловіка

***

Коли міліція приїхала за місцем виклику, постраждалий лежав на землі без ознак життя. Поруч голосили його співмешканка з подругою, з якою всі разом поверталися з прогулянки по лісу. Зібралося ще чимало в`язівчан, які чули постріли. Вбивця – місцевий житель, у збудженому алкоголем стані пішов у невідомому напряму.

- Чого чекати від такої людини? В таких випадках складно передбачити наперед розвиток подій. Може піти вбивати далі, може заподіяти смерті собі, може вчинити опір працівникам міліції. І хоч на вбивство оперативна бригада виїхала у повній екіпіровці, адже з повідомлення відомо про наявність вогнепальної зброї, однак потрібно було діяти швидко, не піддаючи ризику нічиє життя, – розповідає начальник відділу міліції Сергій Гузь, який очолив розшук і затримання вбивці. Разом із своїм заступником Русланом Кладьком вони першими зайшли в будинок, де зачинився підозрюваний. Зрозумівши, що накоїв, він показав на рушницю і запитав: «А той мертвий чи тільки поранений?»

Що ж привело людину до трагедії? «Характер», – кажуть односельці. «Він як вип’є, то зовсім стає навіжений, дружині і дітям спокою не давав, конфліктував з усіма. А пиячив досить часто, адже ніде не працював», – таку характеристику дають вбивці оточуючі.

Того дня 44-річний Т. відзначав у кума Михайлове чудо. Випив майже пляшку горілки. По дорозі додому зустрів компанію, яка поверталася з прогулянки до лісу. У молодій дівчини впізнав однокласницю своєї доньки і вирішив про щось. Її співмешканцю не сподобалося, що якийсь п’яний чоловік чіпляється до його дружини і зчинилася сварка і штовханина. Тоді Т. пішов додому витягнув із схованки батькову рушницю, зарядив патрон і взяв ще один з собою, та й повернувся озброєним до молодих людей. Коли прицілився, молодиця кинулася захищати свого чоловіка і підбила рушницю. Куля втрапила в землю. Але друга поцілила прямо в живіт. Розправившись зі своїм, як йому вдавалося, кривдником, Т. пішов додому і сказав своїй дружині, що тільки-но вбив чоловіка доньчиної однокласниці, з яким навіть не був знайомим. Тепер Т. заарештований, порушена кримінальна справа по ч. 1 ст. 115 КК за навмисне вбивство.

Записала Л.Меркульцева

Газета “Роксолана-макси”  № 39 от 26.09.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: