Новий кардіограф до Всесвітнього Дня серця

4 октября 2012 | ЖИТТЯ МІСТА | 7 коммент. |

P1360752Напередодні Дня серця міський голова Охтирки Олександр Цілуйко прибув до Центральної районної лікарні, щоб вручити новий електрокардіограф «МІДАС ЕК – 1Т», бригаді швидкої допомоги. Прилад вартістю 6 тисяч гривень був придбаний за кошти лікарняної каси. Він призначений для нового реанімобіля, придбаного навесні цього року. Олександр Володимирович зазначив, що електрокардіограф необхідний для надання кваліфікованої і вчасної допомоги хворим. Разом з директором благодійної організації «Міська лікарняна каса» Надією Бездрабко, Олександр Цілуйко передав новий прилад завідувачу відділенням швидкої медичної допомоги Ользі Рудніковій. Перед присутніми медичними працівниками міський голова пообіцяв, що наступного року буде придбано ще один санітарний автомобіль з сучасним реанімаційним обладнанням.

29 вересня, у Всесвітній день серця, на провулку Харківському був встановлений тимчасовий пункт для вимірювання артеріального тиску, машина швидкої допомоги чергувала неподалік і в ній можна було зробити кардіограму. Працівниками ЦРЛ та представниками Червоного хреста проводилось навчання населення по наданню хворим екстреної медичної допомоги та роздавались письмові матеріали про реалізацію пілотного проекту в Україні щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Цифри:

300 чоловік було обстежено в тимчасовому пункті;

96 людей зробили електрокардіограму;

27 людей з гіпертонічним кризом отримали медичну допомогу;

1 людина з передінфарктним станом госпіталізована.

За інформацією відділу охорони здоровя Охтирської міськради

Фото

Зліва направо: О.Цілуйко, Н.Бездрабко, Ю.Гресько

Газета “Роксолана-макси” № 40 от 3.10.2012 года

 Комментарии (7)

 

 1. Олег пишет:

  какой дашутин не смешите, назовите хоть одно доброе дело ( не пиар ) за его депутатство. проблемами избирателей надо жить постоянно , а не перед выборами их покупать.

 2. натали пишет:

  Пусть работает у себя в концерне – там у него лучше получается !!! За предыдущих два созыва не выполнил того , что обещал !!

 3. для Васи пишет:

  Рапию конечно Царство Небесное! А в остальном…Поинтересуйся лучше человеком по фамилии Бакай.

 4. Вася пишет:

  я так вижу все уже позабыли из-за кого Рапий Богу душу отдал, у Дашутина у вашего руки в крови

 5. неверочка пишет:

  P.S. что касается самой Ахтырки-реально наилучший вариант из всех кандидатов….не знаю….

 6. неверочка пишет:

  голосовал бы за Дашутина-хороший мужик,но как представлю себе,что он голосует по взмаху руки Чечетова за законопроекты украинофобов колесниченков,табачников….не знаю….

 7. Верочка пишет:

  Сегодня бездрабко уговаривала меня голосовать только за Дашутина !!!! БУДУ !!! Уговорила !!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: