"В бій ідуть лише старики" повертається

8 октября 2012 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

В бой идут одни старики“В бій ідуть лише старики” повертається. Через майже 40 років після виходу на екрани. Глядач не побачить продовження історії про другу співочу ескадрилью, це буде автобіографічний фільм про життя акторів, які знялись у ньому. Сценарій уже готовий, його написав Вілорій Пащенко, він же – лейтенант Воробйов. Чим нині живуть зірки радянського кіно – далі.

Вони мудрі та посивілі, але так само рвуться в бій. Лейтенант Воробйов, Іван Федорович, Аляб’єв та Вано тепер розкажуть не про героїв, – про себе. Вілорій Пащенко написав про життя кожного аж на вісім серій.

Вілорій Пащенко, заслужений артист України:

- Я работал над сценарием почти 12 лет, когда у меня этот замысел возник. Первый, с кем я разговаривал, – это Сережа Иванов.

Сценарій доводилось переписувати, бо пішли з життя “Кузнєчик”, Смуглянка, Макарич. А зйомки фільму все не починались – не було грошей. Нарешті знайшли спонсора, тепер черга за режисером. Фільм має бути знятий у життєлюбній манері Леоніда Бикова.

Вілорій Пащенко, заслужений артист України:

- Вы посмотрите, как сегодня кино снимается. Оно как будто со стороны произошло, поубивали всех, порезали, и мы уходим даже и забыли. Такого не должно быть, это же искусство.

Вілорій Пащенко нині активно виступає з концертами, організував пісенний фестиваль пам’яті Леоніда Бикова. Веде безкоштовно уроки духовності й краси.

Олександр Нємченко багато часу провів у пошуках себе, хотів навіть піти в монастир. Вивчає медичну літературу. Після важкої хвороби ще й почав займатись нетрадиційною медициною.

Олександр Нємченко, заслужений артист України:

- Благодаря этому еще вышел и на Бога, и поверил не только в Бога, но и Богу. И вот у меня два столба: театр – вот этот мир, и Бог.

Алім Федоринський не хизується своєю дружбою з Леонідом Биковим, хоча лише він міг постукати режисера по плечу. Каже, це скоріш зобов’язує.

Алім Федоринський, заслужений артист України:

- Уже где-то что-то позволить себе уже не мог, но, а потом и сам себя контролировал от этого, что за спиной есть такой фильм, есть такой человек.

- Вано, какой хоть счет 18х2 в пользу второй.

Вано після смерті Бикова нікуди не запрошували, хоча найщасливіші роки життя провів в Україні. Нині грає у трьох театрах одразу й веде програму “На добраніч діти” на грузинському телебаченні. Чи буде у фільмі історія його першого українського кохання – не зізнається.

Вано Янтбелідзе, народний артист Грузії:

- Нету дня без любви для меня, для меня вообще ничего нет без любви. Этот фильм будет настоящий, мне так кажется.

Актори обіцяють, фільм буде ще й музичний. Співатимуть як знайомі, так і нові пісні.

- Все приходящее, а музыка вечна! Будем жить! От винта.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: