З Тростянця лікарі тікають в Охтирку

11 октября 2012 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий |

DSC_42501Цей факт викликав занепокоєння депутатів Тростянецької райради. Сусіди дожилися до того, що з восьми терапевтів у лікарні не лишилося жодного.

Лікувати людей нікому. Тільки протягом останнього місяця звільнилися з роботи кардіолог, завідуюча терапевтичним відділенням, отоларинголог, в акушерсько-гінекологічному відділенні з шести спеціалістів чотири пенсіонери, які в будь-який час можуть полишити медичну практику, – розповів головний лікар Тростянецької ЦРЛ Анатолій Плахтиря. – А все тому, що існує проблема в наданні спеціалістам житла, яким Охтирка переманює спеціалістів.

Як і скрізь, так і у Тростянці скрутний бюджет, брак коштів. Однак місцева преса апелює: «Якщо логічно поміркувати, то декому депутати гроші завжди знаходять. Наприклад, «Райкомунгоспу». Близько мільйона гривень торік пішло на утримання цього збиткового підприємства. Кошти кидають, як у прірву. Неважко порахувати, якщо однокімнатна квартира у Тростянці коштує 12-15 тисяч доларів, то витрачених коштів вистачило б на 8-10 квартир».

Інша газета конкретизує, що меру Тростянця сьогодні не до медичних проблем міста, бо він марить про мандат депутата.

Чи й справді Охтирка переманює медиків і де братиме для них квартири? На це питання ми попросили відповісти в.о. міського голови Олександра Цілуйко.

- Проблема з медичними кадрами є і в Охтирці. Молодь після закінчення вузів хоче мати не лише пристойну зарплату, а й забезпечення житлом. Ми почали напрацювання по залученню фахівців у Охтирську ЦРЛ ще в минулому році. Те, що наша лікарня будується, оснащується сучасним обладнанням нічого н буде вартувати без спеціалістів. Тому і шукаємо варіанти, як до Охтирки залучити молодь. Звичайно, переманюємо привабливими пропозиціями: житлом.

До нас уже переїхало працювати з Тростянця подружжя Тодорюків: вона – головний терапевт району, він – лікар-хірург. Обіцяють приїхати й інші спеціалісти, не тільки з Тростянця.

На даний момент ми готові надати квартиру з комунальної власності міста, яку звільнив районний відділ освіти. Переобладнаємо під гуртожиток колишнє приміщення наркодиспансеру. Ще в суді знаходиться три справи по відчуженню трьох квартир, незаконно зайнятих. Ми хочемо мати в Охтирці висококваліфікованих лікарів і зробимо все, щоб вони до нас приїхали.

Газета “Роксолана-макси” № 41 от 10.10.2012 года

 Комментарии (1)

 

  1. Олег пишет:

    Саша о Ахтырском роддоме расскажи , потом будешь о специалистах из других городов пиарить. Статья заказуха под выборы, против мера Тростянца. Боится Дашутин конкурента.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: