Настав час вирішувати старі проблеми

8 ноября 2012 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

Цілуйко О.В.Виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цілуйко започаткував виїзні прийоми громадян на базі ЖЕКів «Базис», «СІБ», «Жилкомсервіс». На перший прийом, який відбувся 1 листопада в ПП «Базис», прийшло 16 охтирчан. Люди порушували питання, що сягають корінням в часи правління Демченко. Подумалося: невже в нашому місті весь цей час не було справжнього господаря, що тепер доводиться розгрібати купи проблем десятилітньої давності?!

Мешканка будинку №4 вул.Леніна скаржиться, що у п’ятому під’їзді незадовільна подача гарячої води. І це триває вже багато років, ніякі звернення до міської ради не допомагали. Оскільки для вирішення цієї проблеми потрібне фінансування, то Олександр Володимирович пообіцяв передбачити в бюджеті 2013 року кошти на відновлення циркуляції води в будинку і встановив строк – до 28 лютого. А лавочку біля під’їзду, про яку також просила жінка, встановлять найближчим часом.

В будинку №8А по вулиці Леніна ще з часів забудови залишилися недоробки в каналізаційній системі. Будівельники зекономили на цеглі і не зробили перепадів між каналізаційними колодязями. Вони постійно забиваються, що призводить до витікання стоків, в під’їзді стоїть сморід, антисанітарія, стіни мокрі, жити просто неможливо. В.О.Цілуйко доручив управлінню ЖКГ вивчити проблему і до 15 листопада підготувати технічне рішення.

Потерпають від каналізації і мешканці будинків 4 і 6 по пров.Павлова. З каналізаційного колодязя прямо в під’їзд течуть стоки. Шостий рік ходить Уляна Моісеївна

Ляміна по всіх інстанціях, пише скарги, та нічого не міняється, тож сподівається, що Олександр Цілуйко по господарському поставиться до вирішення їхньої проблеми.

На прийомі говорилося про незадовільне опалення в будинку №1 по вул.Фурманова, підтікання зовнішньої стіни в будинку №3 по вул.Петровського, відведення дощових і паводкових вод на при будинковій території по вул.Леніна, 11 тощо. З усіх питань громадянам О.В.Цілуйко надав роз’яснення, а виконання доручень пообіцяв взяти під особистий контроль.

Графік виїзних прийомів виконуючого обов’язки міського голови Цілуйка Олександра Володимировича

Місце проведення виїзного прийому

Дата проведення

Час прийому

ПП «СІБ», пров.Штагера, 2

14 листопада 2012

12 грудня 2012 р.

з 16-00 до 18-00

ПП «Жилкомсервіс», вул.Чкалова, 27-а

28 листопада 2012

19 грудня 2012 р.

з 15-00 до 17-00

ПП «Базис», вул.Леніна, 46

05 грудня 2012 р.

з 15-00 до 17-00 год.

 

Газета “Роксолана-макси” № 45 от 7.11.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: