Водна епопея на вул.Рапія

15 ноября 2012 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Так булоЛедве втримуючи рівновагу, вузенькою стежкою діти йдуть до школи. Півкроку вліво – і тебе витягатимуть із брудної канави, півкроку вправо – і опинишся по коліна у калюжі. Цю картину щодня спостерігають жителі вулиці Рапія. Комунальна епопея на цій ділянці продовжується близько трьох місяців.

Вирішивши зробити ремонт у будинку бабусі, родичі почали проводити воду, оскільки напір води був дуже слабкий. Щоб зробити врізку, необхідно було знайти місце старої. Працівники водоканалу виїхали показали місце, де треба копати. Воно чомусь виявилось на іншому боці вулиці. Але викопавши першу яму, врізку виявити не вдалося. Так з’явилась ще одна яма, а згодом ще одна. Після кількох злив канави заповнились водою. Крім того, було видно, що рівень води постійно збільшувався. Очевидно, що цільність водопроводу порушена. Ями нічим не обгородили і попереджуючих знаків не встановили. Неодноразові звернення до працівників водоканалу врешті дали результат. Приїхав екскаватор, почав кружляти на місці, щось копати. Грязюку розтягнув по всій дорозі. Навернув кучугури, позламував дерева і поїхав. В результаті з трьох заповнених водою ям з’явилась одна розвернута канава. Крім того, жителям прилеглих будинків воду відключили. Обурені охтирчани вирушили до водоканалу, керівництво якого запевнило їх у тому, що все владнається і порядок буде наведено. Але обіцяного, як то кажуть, три роки чекають. Не дочекавшись змін, жінки відправились до заступника міського голови Григорія Юрка. Він пообіцяв, що на нараді буде розглянуто це питання. Ми звикли до того, що всі казки та фільми закінчуються хепіендом, проте цього разу такого фіналу чекати не доводиться. Адже крім розритої дороги і нагорнених кучугур, засипали канаву, якою дощова вода стікала від будинку. Тепер стічні води підмиватимуть будинок.Так стало

Коли редакція газети звернулась за коментарями до керівника водоканалу Олексія Шейко, то він запевнив, що на вул.Рапія все вже владналось. Там дійсно був пошкоджений водопровід, але недоліки ліквідовано. Яким же був наш подив, коли наступного дня до редакції знову зателефонували жителі вул.Рапія і сказали, що працівники водоканалу зробили ще гірше, ніж було. Щоб вода не текла, її просто перекрили, канаву не засипали, не обгородили місце проведення робіт. Кому потрібне таке окозамилювання?

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: