Паркур – спорт для сміливих

22 ноября 2012 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Ігор Токар під час стрибка за "Кнежою" - Хлопці, що це ви робите? Голови собі позвертаєте. Страшно дивитись, – зітхають бабусі, спостерігаючи за зграйкою хлопчаків, у широких спортивних штанях, які перестибують через паркани та роблять оберти через голову.

Хто це такі, запитаєте. Це охтирські трейсери, тобто молодь, яка займається паркуром. На жаль, в нашому місті обмаль місць, де можна потренуватись в акробатичних стрибках та бігу з препонами. «Нас звідусіль проганяють. А що ми такого робимо? Ми ж не п’ємо і не куримо по підворіттям. Ми спортом займаємось. Ведемо здоровий спосіб життя», – жаліється один із спортсменів. А все почалось із того, що Ігор Токар зі своїм другом Денисом Бескровним, побачивши по телебаченню, як займаються у великих містах цим мистецтвом подолання перепон почали залучати друзів і знайомих до цього виду спорту. Зараз їх вже 11 і вони у вільний час підкорюють Охтирські паркани та стіни. І нехай вони ще тільки вчаться, проте радує, що у хлопців є мрія, навчитись досконало володіти власним тілом, для втілення якої вони докладають величезних зусиль.

eb6DMJsfPQg

 

На фото: Охтирська вулична команда з паркуру. Справа наліво: Сергій Чикало, Влад Авдєєнко, Роман Кавяр, Вадим Цумік, Ігор Токар, Денис Бескровний, Віталій Вітер, Олександр Клюєв.

Газета “Роксолана-макси” № 47 от 21.11.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: