Криве дзеркало пані Неофітної, або чому голодують психічно хворі?

29 ноября 2012 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 14 коммент. |

1 сторінка«Тримали хворих на «смертельній пайці», – під таким заголовком опублікована інформація у №223 від 23 листопада 2012 року газети Верховної Ради України «Голос України». Власний кореспондент видання у Сумській області Владислав Жмурков пише:

«У спеціалізованій психіатричній лікарні №2 у Сумській області (ред..: знаходиться в с.Високому Охтирського району) нормативна добова пайка для хворих у розмірі 55,6 гривні була зменшена у 7,5 рази і становила заледве 7,26 гривні, а хворих інвалідів «частували» щодобово аж на 11,2 гривні.

Для ліквідації порушень правоохоронними органами було внесено понад 100 приписів, за результатами яких до відповідальності притягнуто більш як 70 медпрацівників».

Інформація шокуюча! Це ж майже три з половиною сотні людей були приречені змітати зі столу крихти хліба, не наїдаючись ні вранці, ні в обід, ні увечері. Вони не вміють поскаржитись комусь, захистити свої права, вимагати поліпшення умов. Більшості з підопічних важко, або й неможливо скласти свої думки докупи, висловитись чіткими та зрозумілими реченнями. Але ж це люди, які так само відчувають біль, незручності, голод, як і будь-хто з нас. Якби так годували ув’язнених у тюрмі, вони підняли б бунт. А психічно хворі самі невспромозі дати реальну оцінку навколишньому світу і подіям, поставити питання перед керівництвом закладу: де ж гроші, які виділяє держава на наше харчування?

Другою обласною психіатричною лікарнею керує відома в регіоні політична діячка, член ВО «Батьківщина», депутат обласної ради Лілія Неофітна. Ще тиждень тому вона з трибуни міської ради з тремтінням в голосі, зриваючись на високі ноти совістила охтирських депутатів за те, що припинили діяльність протитуберкульозного відділення ЦРЛ. Тоді подумалося: бач, як хвилюється людина за хворих на туберкульоз, так щиро бідкається про їхню нікому не потрібну долю, так близько до серця сприймає їхні біди. А депутати їй у відповідь, мовляв, досить політиканства і популізму, шановна Лілія Павлівна. Наче у воду дивились!

Якесь криве дзеркало має пані Неофітна: те, що тримає на голодному пайку своїх підопічних, а ще за неперевіреними даними кажуть, що в приміщеннях лікарні люди мерзнуть – це начебто і не злочин. А те, що з центру міста прибрали розсадник туберкульозу – це антигумано з її точку зору. Якщо мало місце бюджетне недофінансування, то саме про це треба було волати з трибуни обласної ради, стукати в усі двері, вимагати втручання облдержадміністрації. Як можна допустити, що 70 підлеглих не виконували належно свої професійні обов’язки?

То де ж правда, де її істинне обличчя? Може, також прикриється своєю партійною опозиційністю і скаже, що це так «влада тисне» і вишукує всілякі заморочки?

Хочеться вірити, що правоохоронці за результатами своєї перевірки покладуть край подібному неподобству і хворі психлікарні більше не відчуватимуть ні в чому нужди.

Цифри

55,6 грн. – нормативна добова пайка на 1 хворого

7,26 грн. – в день витрачали на харчування психічно хворої людини

Л.Меркульцева

 Комментарии (14)

 

 1. Алена пишет:

  Это уже другая тема. К ней комментарии оставляйте под другой статьей.

 2. Серый пишет:

  Алена,а знаешь ли ты сколько денег выделяют на питание наших детей в детских садах? Вот это точно ай ай ай!

 3. Алена пишет:

  Серый, желаю тебе недельку посидеть на пайке от Неофитной, и тогда посмотрим, какую ты песню запоешь: “ой ой ой или ай ай ай”.

 4. Серый пишет:

  ой,ой,ой, можно подумать большинство из нас тратит на свое ежедневное питание больше чем эти больные.Та некоторые и этому были бы рады!Все зависит не только от руководителя. Все вопросы к государству.

 5. Влад пишет:

  “При чем здесь какая-то политическая принадлежность Неофитной ?”
  - написала Неофитная, поедая бутерброд с черной икрой.
  :) :) :)

 6. Житель городка пишет:

  А как лечатся больные городской больницы и что там едят ??? У них другая партийная принадлежность !!!! Врачей и медсестер за две ночи до выборов в партию регеналов принимали и голосовать заставляли , а нет так с работы !!!! Я не Неофитная . а это не политические маски-шоу ???? !!!!!

 7. Роман пишет:

  Уверен, если копнуть глубже, в психбольнице можно нарыть не только голодовку, но и много других, не менее ужасных фактов. Беззащитные больные недополучают еду, тепло, внимание и заботу – а что можно ждать от этой Неофитной – женщины с глазами, которые горят сумасшествием?

 8. Марианна пишет:

  Неофитная молчит о проблемах в психбольнице, потому что это нанесет ей вред, как БЮТовке и как руководителю – поПпозиционерка хренова. Люди страдают, недоедают, а она за свой политический имидж только и думает.

 9. )))))))))) пишет:

  Уж кого кого, а Роксолану нельзя обвинить в подхалимстве власти. Если есть за что – газета критикует. Если бы в Роксолане появилась хвалебная ода Неофитной (как в другой местной газете), тогда можно говорить о заказном материале. А в данном случае – статья просто излагает факты о существующей проблеме в психбольнице. Все мы прекрасно знаем, что там не курорт. Позор Неофитной, что она так цинично замалчивает о ситуации.

 10. Зима пишет:

  Комментарии в поддержку Неофитной пишет сама Неофитная )))

 11. Ахтырчанка пишет:

  Политическая принадлежность как раз таки при чем – Неофитная популистка, которая в ПОЛИТИЧЕСКИХ целях кричит о закрытии тубдиспансера и почему то молчит о беспределе, который творится в ЕЕ больнице!!! Это ли не политическое маски-шоу?

 12. Елена пишет:

  Дыма без огня не бывает, так что недостатков в работе 2-ой областной много. Вот интересно как это две газеты в один момент обратили внимание на эту учреждение. Только одна газета, ссылаясь на “Голос Украины”, а вторая газета, интересно, чем мотивировалась при написании своей статьи?

 13. Александр пишет:

  Ежу понятно что за деньги)) Газетенка то скучная, а денег “Госпоже Меркульцевой” заработать хочется. Вот и пишет хрень всякую чтобы любым способом лишнюю сотню гривень получить…
  Л. Меркульцева можно вопрос? А вы хоть раз были в ОСПЛ №2? Видели больных, видели что они едят, как живут?
  Только ответьте, пожалуйста, честно. “Положа руку на сердце.”

 14. Житель городка пишет:

  Госпожа Меркульцева !! При чем здесь какая-то политическая принадлежность Неофитной ? Сложилось мнение , что Вы тоже за деньги от влады все свои статьи пишете !!!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: