Анонси свіжого номера газети «Роксолана-максі»

4 декабря 2012 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев |

privatruКожен громадянин України має рівні права на земельну ділянку, однак на практиці трапляється, що двоє сусідів можуть мати різні за розміром та призначенням ділянки. У одного з них може бути лише город біля будинку, а у іншого додатково, гараж, лiтня кухня, та ще кілька гектарів сільськогосподарських угідь.

  Хто і скільки може її приватизувати? Новації земельної реформи. Роз’яснюють провідні експерти.

"Солнышко"

 

 

Чому вихованці дитсадка «Сонечко» були масово госпіталізовані до інфекційного відділення лікарні. Що стало справжньою причиною отруєння? Відповідь на це питання дає прокуратура. Читайте на сторінці 2

 

nebezpekaСлужба 102 попереджує: Як розводять ахтирчан телефонні шахраї?

Шахраї щоразу вигадують все нові злочинні комбінації, до яких потрапляють десятки довірливих громадян. Найпоширенішим способом видурювання грошей останнім часом стали так звані «телефонні» шахрайства.

Про шахрайства з фінансами, що пов’язані з викраденням грошей з рахунків банківських пластикових карт приватних осіб розповідалося багато. Мова йшла про конкретну послугу «екстрені гроші», що надає один з комерційних банків. Клієнт банку може зняти свої гроші у той момент, коли в нього із собою немає банківської кредитки. Її власникові потрібно лише знати номер картки й мати при собі мобільний телефон. Зручно, чи не правда?

1793

 

А с 1 января 2013 года алкоголь и табачные изделия подорожают еще раз. Верховная Рада приняла закон, по которому акцизная ставка на алкоголь вырастет на 11%, а на сигареты – на 7,5%. Самые интересные новости в свежем номере газеты.

391

 

7 – грудня ДЕНЬ МIСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Ми спросили Охтирчан: Що думають місцеві жителі про чиновників міської ради?

Багато людей звертають увагу на недобросовісне виконання посадовцями обов’язків, дехто дякує за те чи інше покращення в місті. Проте імена працівників міської ради невідомі охтирчанам. Можливо, владі треба бути ближчою до народу?!

КапустаКапуста — овощ номер один для всех истинных ценители вкусной и полезной еды. Она и питает, и лечит, и душу веселит. К тому же мало найдется (да и найдется ли?!) овощей, представленных в таком ассортименте: белокачанная, краснокочанная, цветная, брокколи, брюссельская, пекинская, кольраби. И все их можно консервировать. Но самой вкусной, самой полезной по праву считается квашеная белокачанная капуста. Это необычайно полезная еда!  А також газета відкриває для вас масу народних секретів про приготування квашеної капусти.

Не забувайте, передплата на «Роксолану» продовжується у відділеннях зв’язку та в редакції газети.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: