Запрошуємо до конструктивного діалогу

5 декабря 2012 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. |

С.І. Бондаренко21 листопада 2012 року на засіданні виконкому Охтирської міської ради ПП "СІБ" звітувало про роботу підприємства з питання утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться на його обслуговуванні.

В цілому підприємство працювало над виконанням річних планів ремонтних, профілактичних робіт та робіт з підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2012 -2013 років. Виконання запланованих заходів забезпечило вчасне підключення жилих будинків до централізованої мережі опалення. Поточні ремонти та профілактичні роботи житлового фонду продовжуються.

За 9 місяців 2012 року підприємство отримало доходів всього – 2209,0 тис. грн. (без ПДВ), витрати склали – 2037,0 тис. грн. (без ПДВ).

Станом на 01.10.2012 року державний бюджет заборгував ПП "СІБ" 154,6 тис. грн. (пільги + субсидії поточного року). Заборгованість населення за послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій станом на 01.10.2012 року становить 542,7 тис. грн.

Більш детально про звіт ПП "СІБ", повсякденну, щомісячну роботу підприємства Ви маєте можливість ознайомитися на сайті підприємства ppsib.oknt.net. Запрошуємо до конструктивного діалогу.

Будемо щиро вдячні за пропозиції, зауваження щодо роботи нашого підприємства, завжди готові надати роз’яснення та допомогу.

Директор ПП "СІБ", С.І. Бондаренко

 Комментарии (2)

 

  1. Валентин пишет:

    Прочитав отзывы по поводу работы ЧП “СИБ” захотелось тоже поделиться, как эта организация не добросовестно относится к своим обязаности. Мне не однократно приходилось приглашать их специалистов!! Сначало оплати вызов, потом несколько дней жди их прихода, а в результате окажется, что помочь не смогут. Например: Звоню нааварийную службу говорю,что потек стояк канализации, живу на 4 этаже у соседей на 3 евроремонт на 1 -магазин.Срочно приходите! Амне надругомконце провода отвечают: Вашу заявку приняли. Теперь это наши проблемы” После нескольких часов ожидания сам перекрыл воду, чтобы не нажать проблем. Вот такие спецы в “СИБ” е с уважением ВАЛЕНТИН

  2. НАТАША пишет:

    Здравствуйте! Спасибо, что не оставили без внимания о “СИБе”. Но из вашего материала в газете от 05.12.12. Я не почерпнула ничего меня интересующего. Прочитав материал Бондаренко С.И. можно подумать, что работают они уж очень хорошо! А ваши корреспонденты пошли бы, да поинтересовались ужителей Дачного, как им ЛИХО живется, когда надо воспользоваьтся услугами ЖЭКА

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: