6 грудня – День збройних сил України

6 декабря 2012 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

PA181380Повітряна безпека - в надійних руках

Радіолокаційна рота в Охтирці – невід’ємна частина вітчизняної повітряної безпеки. Від ока радіовійськових не сховається жоден український чи іноземний літальний апарат. Без контролю диспетчерів їм не вдасться перетнути повітряний кордон держави чи спробувати напасти. Професіонали вирахують це за лічені секунди.

До складу роти входить 46 військових, серед них 5 жінок, які круглорічно в будь-яку погоду і пору року пильнують північний схід держави в радіусі 4-х сотень кілометрів.

- На озброєнні підрозділу знаходяться РЛС (радіолокаційні станції) типу 35Д6, 19Ж6, П-18 , радіостанції Р-137 , Р-140, Р-167 та комплекс засобів автоматизації 5У69. Бойове чергування, яке несе наш підрозділ, має на меті виявлення повітряних цілей та прикриття важливих державних об’єктів, які розміщені в Харкові та центрах хімічної промисловості Сумах та Шостці. Щоденно бойовими обслугами проводяться «повітряними коридорами» більше сотні літаків як військових, так і цивільної авіації. Виконання даного завдання покладає на військову частину А1322 особливу відповідальність. Від того, як виконано поставлену бойову задачу залежить безпека нашої держави, мирне та чисте небо, – розповідає командир частини майор Віталій Ільченко.

Під час проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012» особовий склад виконував завдання з протиповітряної оборони міст Харків та Донецьк. А окремий радіолокаційний взвод у складі 12 чоловік на військовій техніці безпосередньо виїзджав до даних міст для прикриття повітряного простору. За успішно виконане завдання та за підсумками 2012 року в/ч А1322 зайняла перше місце серед десяти підрозділів Харківської 164 радіотехнічної бригади.

Газета “Роксолана-макси” № 49 от 5.12.2012 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: