Подбайте про соціальні перевезення

12 декабря 2012 | ЖИТТЯ МІСТА | 5 коммент. |

IMG_6502В редакцію газети «Роксолана-Максі» прийшли пенсіонерки – жительки нашого міста з колективним зверненням людей похилого віку до міської влади:

Ми, пенсіонери та інваліди жителі міста Охтирка вдячні міській владі, депутатам та особисто в.о. міського голови Цілуйко О.В. за турботу по відношенню до нас. Спасибі за поставлені по місту лавочки, за освітлені вулиці, спиляні аварійні дерева. Але дуже нас турбує проблема перевезення в місті. Пільгових місць завжди не вистачає, ступеньки в маршрутках високі і за станом здоров’я не завжди ми можемо на них піднятися. Це проблема всіх нас. Через газету «Роксолана-Максі» звертаємось до в.о. міського голови Цілуйко О.В. вирішити в місті питання соціальних автобусів. Ми впевнені, якщо він цього не вирішить, а він, це може зробити, то ми залишимося незахищеними.

Герасименко Т.О., Голец К.М., Щербак В.О., Грицаєнко П.І., всього 51 підпис

Коментуючи дане колективне звернення, в.о. міського голови Олександр Цілуйко погодився, що місту потрібен власний комунальний транспорт. Доручення про розробку відповідної міської програми вже отримали управління ЖКГ, економіки иа фінансування, які спільно з депутатами міськради розглянуть шляхи вирішення цієї проблеми.

- При тому, що держава компенсує цього року приватним перевізникам близько 840 тисяч гривень за перевезення пільгової категорії населення, пенсіонер в маршрутці почуває себе вкрай принизливо і незручно, наче водій платить за нього з власної кишені, – обурюється Олександр Володимирович. – Тому Охтирці необхідно закупити для початку хоча б два комунальних автобуси для соціальних перевезень, щоб задовольнити цю суспільну потребу. Я переконаний, що депутатський корпус підтримує таку пропозицію і комунальний транспорт з’явиться в Охтирці.

 Комментарии (5)

 

 1. Елена пишет:

  Мы привыкли в каждом слове, в каждом деле искать какой-то подвох. До такой степени не верим ни власти, ни прессе, да и вообще скоро перестанем верить в СВОИ слова, обещания. Привыкли искать крайнего, виноватого. Цилуйко виноват, что пенсионерам нужен общественный транспорт, Роксолана виновата, что пенсионеры обратились к меру и похвалили его заранее.
  Жизнь не стоит на месте, виноватых с каждым днем становится все больше и больше, когда-нибудь и до нас (сидящих по ту сторону монитора), очередь дойдет, как тогда мы заговори, кого тогда будем виноватить…

 2. прохожий пишет:

  Написано ещё лучше чем на Ахтырском портале, даже пенсионерок сюда приписали. Они хоть в курсе что их имена в статье?
  Статья полная лажа и заказуха, а комментарии написаны самими работниками роксоланы.
  А если по существу, откуда Целуйко возмёт деньги на эти автобусы, если его любимое выражение “нема коштів” звучит всё чаще и чаще. Может стоит эти деньги потрать на более важное дело?

 3. Макс пишет:

  Если большинство людей поймет, что возврата в СССР не будет и каждый в ответе за себя и свою жизнь – найдется механизм постепенного и правильного решения всех вопросов. Нужно начинать с себя.

 4. Егор пишет:

  Стремление жить комфортно в нашем городе становится модным и желаемым. Это и есть главная цель мэра – улучшить комфортность проживания ахтырчан. Ведь комфортно означает не только богато, но и удобно, чисто, красиво, свободно. И видно, что Цилуйко старается.
  Насчет «негатива» и «а ну его», то власть, как известно, бывает или плохой, или очень плохой. Цилуйко хоть и пребывает в сложных, а порой даже безвыходных ситуациях, но никогда руки не опускает. Он видит цель и идет к ней.

 5. Татьяна Ивановна пишет:

  Давно пора такой транспорт по Ахтырке пустить. А то есть некоторые пенсионеры, что ждут на остановке по 2 часа пустую маршрутку, чтобы не заплатить 2 гривны. пусть хоть на старости порадуются бесплатному проезду.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: