Об’єдналися неспокійні серця

20 декабря 2012 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

PC070209У кожної людини настає час, коли вона виходить на заслужений відпочинок. Спочатку відчуваєш велике полегшення: не треба щоденно поспішати на роботу, перед тим виконавши безліч домашніх справ. Та проходить кілька місяців, і починаєш нудьгувати, бо щоденне одномаїття засмоктує, мов болото. Почуваєшся зайвим у бурхливому вирі життя.

Працівники Хухрянського будинку культури зрозуміли психологію пенсіонера. Директор будинку культури Людмила Горностай та художній керівник закладу Тетяна Гринькова поставили собі за мету організувати дозвілля людей поважного віку.

У листопаді, коли закінчилася робота на городах і селяни стали мати більше вільного часу, при Хухрянському Будинку культури був організований клуб «Неспокійні серця».

Уже відбулося два засідання цього клубу, почав працювати жіночий вокальний ансамбль автентичного співу. А у плані роботи багато цікавого: і бесіди з психологом і медиками, зустрічі з працівниками пенсійного фонду та інших районних соціальних служб, відкриття драматичного гуртка, організація концертів у лікарні й будинку ветеранів.

Кількість пенсіонерів, охочих поспілкуватися з ровесниками, щоразу збільшується.

Піклується про клуб «Неспокійні серця» й голова сільської громади Михайло Яцюк. Він відвідує засідання клубу, розповідає про роботу сільської ради, ділиться планами на майбутнє. Сільський голова навіть виділяє транспорт для підвезення пенсіонерів із найвіддаленіших куточків села.

Учитель-пенсіонер, Фененко Лідія Григорівна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: