У міського голови з’явився ще один заступник

3 января 2013 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 3 коммент. |

СлободянНещодавно на сесії Охтирської міської ради було прийнято рішення про затвердження першого заступника міського голови. Цю посаду обійматиме Олександр Олександрович Слободян(з травня 2012 року він очолював Управління економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради).

Необхідність відстоювати інтереси громади на рівні області та залучати інвестиції із зовні стала визначальною при відновленні посади першого заступника міського голови. Він опікуватиметься, перш за все, економічним розвитком нашого міста. Не секрет, що на сьогодні не працюють колись великі підприємства: ВАТ «Нафтопроммаш», ВАТ «Охтирсільмаш», «Взуттєва фабрика», КП «Завод медичних меблів».

У 1995 році виробництвом промислової продукції в місті Охтирка були зайняті 14 підприємств, у 2012 році лише 7. Щоправда, за останні роки зріс та зміцнився сектор малого та середнього бізнесу. На найближчі роки він є головним фактором збільшення робочих місць, інвестицій та урізноманітнення послуг і робіт, як в Охтирці так і за її межами. Але, основну питому вагу, у сфері діяльності бізнесу займає торгівля. У 2012 в місті функціонує 398 підприємств роздрібної торгівлі, з них 2 супермаркета. Взявши до уваги чисельність населення, можна сказати, що 1 магазин обслуговує 130 мешканців міста. Тому потрібне стратегічне бачення майбутнього міста Охтирки та реалізація проектів, які допоможуть втілити це бачення у життя.

Енергійність та цілеспрямованість Олександра Слободяна відчуваються відразу. На посаді першого заступника міського голови він працюватиме над напрямками та проектами економічного розвитку міста, а головне: залученням інвестицій.

Як ви бачите свої цілі та завдання на новій посаді?  

Охтирка – місто ділових людей, з розвиненою інфраструктурою, привабливе для бізнесу, комфортне для життя та відпочинку. Сильними сторонами є вигідне географічне і транспортне положення, зростання сектору малих і середніх підприємств, достатньо розвинута телекомунікаційна та транспортна інфраструктура. Відзначу високу якість трудових ресурсів та освітній рівень мешканців міста. Це непогана основа. Вивчивши економічну ситуацію міста, вже визначився із першочерговими проектами та напрямками розвитку. Маю деякі напрацювання, стратегічне бачення для розбудови міста, підтримки підприємств, які забезпечують виробництво продукції. Адже це і вирішення проблеми зайнятості населення, і соціально-економічного розвитку. Акцентуватиму увагу на розвитку діяльності комунальних підприємств міста. Як вирішальні чинники мною були вибрані три критичних питання – розвиток бізнесу, розвиток інфраструктури, залучення інвестицій. В інтересах громади потрібно забезпечити не лише стабільний, але і динамічний розвиток. Над цим і працюватиму.

Газета “Роксолана-макси” № 1 от 2.01.2013 года

 Комментарии (3)

 

 1. Влад пишет:

  Учитывая природные и материальные факторы, Ахтырка может быть привлекательной для инвесторов, но для этого нужно создать в городе привлекательный бизнес-климат, искоренять коррупцию. Это понятно всем. Справится ли Александр Слободян с этими заданиями – вот вопрос.

 2. Симка пишет:

  И сколько теперь заместителей у него? и кто им платит ЗП?

 3. xvbx пишет:

  вода и никакой конкретики…
  …или заработают Нефтепроммаш и Сельмаш???

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: