Ознайомтесь з новими публікаціями газети “Роксолана-максі”

22 января 2013 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев |

АнонсыВи дізнаєтеся, хто став головним санітарним лікарем Охтирського і усіх навколишніх районів, на який телефон дзвонити, аби поскаржитися на антимонопольні дії, чому заборонили чиновникам віддячувати за роботу.

Найбільш поширеними сьогодні ртутновмісними відходами є відпрацьовані люмінесцентні лампи та батарейки, виробники вказують, що їх не можна викидати разом з іншим сміттям. Цього разу газета акцентує увагу на утилізації енергозберігаючих ламп і батарейок, адже це – хімічні бомби сповільненої дії, з якими, виявляється, у нашому місті не те, що ніхто не знає, що робити, а й не задумується над загрозою, яку вони несуть для нашого життя і здоров’я.

Директор школи №3 Тетяна Михайлівна Ситник в бесіді з журналістом напередодні Тетяниного дня розкрила подробиці значення свого імені та його впливу на характер. Прочитайте, багато чого дізнаєтеся нового про цю відому у місті жінку.

В свіжому номері – приватних оголошень про купівлю – продаж нерухомості, побутових речей і електроприладів, пропозиції різних послуг і працевлаштування. А якщо звернетеся до рекламного відділу газети – ваша реклама також буде ефективно працювати завдяки «Роксолані» і, як завжди, маса іншої корисної і пізнавальної і розважальної інформації, з якою ви насичено і цікаво проживете весь наступний тиждень, до нового випуску газети.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: