16-річну пропажу знайдено

31 января 2013 | НОВИНИ | Нет комментариев |

trotsenkoУвага розшук, увага розшук! Це інформаційне орієнтування про 16-річну дівчину, яка зникла 17 січня, було розвішене у всіх магазинах, підприємствах та установах.

Коли вертався номер

29 січня стало відомо, що охтирчанка була знайдена. За попередніми даними дівчина самовільно залишила своє місце проживання. Майже два тижні працівники міліції та батьки розшукували втікачку. Опитували родичів, знайомих, друзів, вчителів школи, де Даша навчалася.

Коли втікачку знайшли, правоохоронці з`ясували, що вона «просто вирішила розпочати нове життя – без дорослих». Перші дні дівчина блукала вулицями в пошуках щастя, яке, як здалося Даші, вона знайшла в … під`їзді. Це був хлопчина з села Охтирського району. Вона розповіла йому, що її вже 18 років і мама не проти, що вона житиме не вдома. Відтоді Дарія весь час мешкала у парубка, познайомилась з його батьками і зовсім не переймалася тим фактом, що її розшукує все місто. Проте розповсюджена скрізь інформація не залишила осторонь увагу мами хлопця. Жінка впізнала дівчину і в той же день відправила її на маршрутному таксі додому. Проте школярка навіть і не збиралася повертатися. І знову почала блукати вулицями міста, де і була виявлена працівниками міліції.

Зараз Дарія Троценко вдома разом з батьками. Вона шкодує про те , що трапилося і запевняє всіх, що більше такого не робитиме. Хоча, як стало відомо, це не перша втеча дівчини від батьків. Очевидно, якісь є «скелети у шафі» в цій родині, які спонукають неповнолітню до необдуманих і досить небезпечних кроків.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: