Коли душа танцює і співає

7 февраля 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 1 комментарий |

Іван Зіненко Ім`я Івана Зіненка в Михайленковому добре відоме. Він танцює та співає в місцевому ансамблі «ХУТОРЯНОЧКА» ще змалку.

Все життя чоловік прожив на селі: закінчив школу, потім почав працювати на фермі, згодом 5 років в будівельній структурі. Разом зі свою бригадою в селі збудував ферму, дитячий садок, свинарник та сільський клуб. Закінчив курси водія, після чого провів 24 роки за кермом.

Незважаючи на те, що працювати чоловік любив, про танці не забував.

«Сільський клуб був єдиним розважальним місцем, де ввечері збиралася вся молодь, – згадує Іван Олексійович. – Звичайно танцювали, співали, грали в ігри. Напевно, відтоді і з’явилася любов до танцю. Пам’ятаю як зараз, підійшов до мене завклуб та запропонував виступати разом з колективом. Він хотів створити такий ансамбль, творчість якого була б цікавою, яскравою і різноманітною. У той час в нашому колективі були дівчата й хлопці, які не мали ніякої хореографічної підготовки, але мали велике бажання виступати на сцені. Ми росли, а з нами ріс ансамбль, підвищувався рівень майстерності, щороку збільшувався кількісний склад».

Зараз односельчани розповідають про виступи «Хуторяночки» як про яскраве динамічне дійство. На сцені колектив поєднує спів, танець та інструментальне виконавство.

Сповнений сил та життєвої енергії Іван Зіненко доїть корів, годує курей та гусей, обробляє город. Втім, серед його численних захоплень головним залишається – танець… Іван Олексійович в своєму ансамблі, є , як то кажуть, «родзинкою». Серед жіночого колективу він єдиний чоловік, до того ж виконує веселі, енергійні та ритмічні танці: «Яблучко», «Гопак», і звичайно ж, вальс.

До речі, 13 лютого Іван Зіненко відзначить своє 75-ти річчя, але він і досі танцює, каже, що почувається в такі хвилини 30-літнім. Вітаємо його та зичимо міцного здоров’я, наснаги та гарного настрою.

Газета “Роксолана-макси” №6 от 6.02.2013 года

 Комментарии (1)

 

  1. Оксана пишет:

    Молодец дед! не каждый в 75 плясать будет.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: