Ігри з міні-футболу

19 февраля 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

futbol9 та 10 лютого в спортивному залі СГК»Нафтовик» тривали ігри відкритого Кубку м. Охтирка з міні-футболу. Володарем Кубку у цих змаганнях стала команда «ЦПСН» (Качанівського ГПЗ). Всього у змаганнях взяло участь 20 команд, із них: 2 команди Охтирського району – «Нива»(с. Хухра), та СК «Кириківка», 8 команд з підприємств, установ та організацій міста, 1 команда Охтирського районного відділу ГУ МНС України в Сумській області, 1 команда МРЕО та 2 команди ДЮСШ ФК «Нафтовик –Укрнафта», а також 10 команд мікрорайонів нашого міста.

10 лютого 2013 р. в ? фіналі зустрілись команди «Папа Карло» – «ЦПСН» (РАХУНОК 3:4) та «ОНПР» (НГВУ «Охтирканафтогаз») – «Локомотив» (рахунок основного часу 2:2, по пенальті 3:2). Таким чином у фіналі зустрілися команди «Локомотив» – «ЦПСН». Гра закінчилась з рахунком 1:3. Команда «ЦПСН» була нагороджена перехідним кубком, грошовою винагородою та грамотами. За ІІ місце команда «Локомотив» отримала грошову винагороду та грамоти.

Урочисте нагородження команд проводили заступник міського голови Г. Юрко, начальник відділу освіти, молоді та спорту О. Лучко та голова громадської організації «Федерація футболу м. Охтирки» С. Олондар.

Чемпіонат України по дзюдо

judo13 лютого в Дніпропетровську стартував Чемпіонат України з дзюдо у віковій категорії до 18 років. Церемонія відкриття, що відбулася в перший день турніру, зібрала величезну кількість гостей. Серед них були і два титулованих українських майстра сучасного періоду, бронзовий призер Чемпіонату світу, дворазовий Чемпіон Європи Геннадій Білодід і дворазовий призер Олімпійських ігор Роман Гонтюк.
Що ж стосується спортивної частини Чемпіонату України з дзюдо, то в перший день були розіграні медалі в шести найлегших вагових категоріях – двох у юнаків (50 і 55 кг) і чотирьох у дівчат (40, 44, 48 і 52 кг).
Другий день Чемпіонату України став вдалим для представників дніпропетровської школи дзюдо – у двох найбільш численних вагових категоріях 66 і 73 кг. В цей день показала гарні результати і охтирчанка, вихованка Ю. Мееровича, яка виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 57 кг.
Серед дівчат найкращий результат на національній першості показали також донецькі спортсменки, що випередили київських та запорізьких дзюдоїсток. У юнаків найсильнішими стали представники Києва, на другому місці Дніпропетровська команда, на третьому Донецька. І в загальному заліку перемогу здобула збірна Києва, яка обійшла Донецьку та Дніпропетровську області.