Горілка приносить тільки горе

22 февраля 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

vodka-netВ Охтирці на ґрунті ревнощів виникла сварка між чоловіками. Приревнувавши знайому, 27-річний Володимир наніс удар ножем у живіт приятелю по чарці.

До Охтирського міського відділу міліції звернулась місцева мешканка та повідомила правоохоронцям, що в сусідній квартирі знаходиться чоловік з ножовим пораненням. Як з’ясували правоохоронці удар ножем 37-річному Анатолію наніс його знайомий Володимир, з яким вони розпивали спиртні напої. Того ж дня чоловік сидів у слідчого і каявся у вчиненні злочину.

- Це все горілка! Як тільки вдарив Анатолія ножем, відразу ж пожалкував про скоєне! – каялась Володимир.

Того дня двоє приятелів вирішили, як завжди, попити горілки і завітали в гості до своєї 43-річної знайомої Тетяни. Веселою компанією вони розпивали спиртні напої, голосно спілкувалися та сміялися. Всі були вже на підпитку. І раптом між чоловіками виникла словесна сварка – Володимир, який вже раніше неодноразово спілкувався з Тетяною та вважав її своєю жінкою, приревнував її до Анатолія. Посипалась брутальна лайка та образи в адресу один одного.

За мить Володимир схопив зі столу кухонний ніж та наніс удар у живіт супернику. Після цього розвернувся і пішов спати в іншу кімнату.

Правоохоронців викликала сусідка Тетяни, яка почула крики жінки.

На даний час розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 121 ч. 1 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння), що передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Олена Мироненко,

помічник начальника Охтирського МВ УМВС України в Сумськійобласті

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: