Продолжение событий в Ахтырке по поводу разрушения памятника Ленина

23 февраля 2013 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 38 коммент. |

IMG_093923 февраля члены коммунистической партии во главе с народным депутатом Украины Викторией Бабич планировали восстановить разрушенный памятник Ленину. Поддержать их пришли сотни ахтырчан. «Свободовцы» со своим лидером нардепом Игорем Мирошниченко тоже приехали на митинг, чтобы не допустить восстановление монумента. Не обошлось без драки. Оппозиционеров обкидали яйцами, а Виктория Бабич утверждает, что ей брызнули в лицо газом из баллончика. На митинге присутствовали и.о.мера Александр Цилуйко со своими замами, депутат областного совета Юрий Меерович, главы ветеранских организаций Тамара Кучеренко и Владимир Троценко, сотрудники милиции. Пока что памятник вождю не установлен, но коммунисты обещают это сделать в ближайшем будущем. Представители местной власти КПУ и ВО «Свобода» отправились в горсовет на переговоры.

Смотрите видео о том, как это было.

 Комментарии (38)

 

 1. Михайло Скирта пишет:

  В центрі міста на майдані
  Пам’ятник звалили
  Славні хлопці свободівці
  Леніна розбили

  Кажуть люди, що зухвало
  Діяли молодці
  Все стихійно, незаконно
  Ці злочинці хлопці

  Та подивимось уважно
  В історію, люди
  Сам Ілліч тягнув завзято
  Зам вірьовки люто

  Ідоли царів валяв він
  У Росії всюди
  Та й навчив людей покірних
  Варварами бути

  А як кажуть у народі
  Що посієш те й пожнеш
  Пам’ятники Іллічеві
  Вже ніяк не вбережеш

 2. Хто є хто пишет:

  Вот еще информация к размышлению тем, кто считает такой подход “зневагою до України”. Правильно определиться кто твой враг, а кто друг, – кардинально меняет вектор приложения сил в борьбе за лучшее будущее. (где-то с 10 минуты)

 3. Хто є хто пишет:

  И это все…? Не с кем даже поговорить :(
  А видео, как не тяжело заметить, с Youtube. Как всегда, – не с теми боретесь!
  Ну, ладно, и на том спасибо.

 4. nahaba пишет:

  Люди!!!Що це за відео-що це за лайно?Що це за пацієнт з Високого? “Хто є Хто”,що Ви цим хотіли показати?якщо власну дурість чи зневагу до України-то у Вас вийшло.З такими здібностями треба бути як мінімум помічником Колісніченка,мої Вам щирі співчуття…

 5. Хто є хто пишет:

 6. Хто є хто пишет:

 7. дядько з гусинки пишет:

  ФАШИСТИ івсе. ТИ їй стрижине ,а вОно ТОБІ смалене,Пів Європи,прибалти,інші народи длавно поскидали тих кам”яних ідолів, і від цього фашистами не стали.

 8. Михайло Скирта пишет:

  Ирина, ви зараз ображаєте Свободівців називаючи їх сволотою та фашистами, і цим самим самі опускаєтесь на дуже низький рівень вихованості. І що ж ви хочете вимагати від них, якщо ви самі скотилися на рівень образ. Ви своїми коментаріями показали всім, що не маєте власної конструктивної думки, а розпалюєте самі ж ворожнечу. Необхідно знайти консенсус між різними партіями і вирішувати це мирним шляхом.

 9. Хто є хто пишет:

  Ірина нехай навчиться писати на мові ДЕРЖАВИ УКРАЇНА.
  А якщо не навчиться – геть до москалів!!! Смерть ворогам!

  В Ахтырский бизнес вложил свой капитал один предприниматель-американец, но разговаривает только на английском.
  Геть до піндосіїї !!! Смерть ворогам!

 10. Ирина пишет:

  Я признаю ваши права до тех пор, пока они не нарушают мои собственные. свобода одного заканчивается там, где начинается свобода другого. А вы нарушили не только мои права и права других ахтрычан, но и закон Украины. Вы вандалы и фашисты!

 11. дядько з гусинки пишет:

  Вона признає права всіх,крім прав виборців свободи,точно “СПРАЖНІЙ ДЕМОКРАТ” А що до єлекторату ригоаналів і комуністів ,так це в основній своїй масі дуже” освічені” люди,які колись давно подивились кіно ,про чапаєва,і запам”ятали ,шо руські хароші ,а німці погані .А ще ж були українці ,для яких і ті,інші окупанти.І перестаньте передруковувать всяку чепуху з російських сайтів ,висловлюйте власну думку.

 12. Оксана пишет:

  А якщо не навчиться – геть до москалів!!! Смерть ворогам!

 13. Оксана пишет:

  Ірина нехай навчиться писати на мові ДЕРЖАВИ УКРАЇНА.

 14. Ігор пишет:

  чим ви сволотівці збираєтесь перемогти ворогів? Тим, що поглиблюєте розкол в українському суспільстві? Ви розумієте, що єдина зброя народу та нації проти ворогів – це єдність. Коммунізм в нашій країні будували не марсіани і не лише россійські оккупанти, самі б вони багато не набудували, їх би навіть на 1/1000 частину пам*ятників, щоб їх поставити, не вистачило б. Коммунізм будували наші з вами діди, хотіли вони того, чи ні, розуміли вони, що роблять чи ні, але це їхнє життя, їхня молодість, їхні спогади. От хтось понівичив пам*ятник, і що, коммуніз від того кудись дінеться? Ні. Але якась бабця проживе на 3 роки менше, може вся її старість пройшла біля цього пам*ятника. Дайте ви цим людям спокійно дожити свого віку. І взагалі, я не розумію вашої логіки… справді, не розумію. Наведіть якийсь приклад, яким чином комунізм може зашкодити Україні, окрім того випадку, коли його будуть використовувати для самопіару розкольники?

 15. Ирина пишет:

  А я живу 28 лет в Ахтырке. И я признаю права и свободы каждого – это отличает всех от сволоты. Поймите, все что делает это опасные политические игры на нервах украинцев.

 16. nahaba пишет:

  Ирина,зрозумійте все про що я говорив вище-це особисто моя думка,думка корінного мешканця Охтирки,який живе в місті більше тридцяти років,і особисто мені не хотілося б ,щоби пам*ятник КАТУ стояв у нас в місті,а стосовно хто,де та коли,щось говорив то це повірте мені заведе нас в глухий кут.

 17. Ирина пишет:

  да нет, же Нахаба!!! Вы сейчас проецируете идеологию свободы на коммунистов. Как бы вам объяснить… Я сейчас дам вам ссылку на страничку в Фейсбуке. https://www.facebook.com/
  Здесь свободовец прямо говорит, что они хуже Гитлера. Автор цитаты – Олександр Аронець, відповідальний за зв’язки з громадськістю у КМО ВО “Свобода”

 18. nahaba пишет:

  Ирина,якщо дотримуватись вашої думки,то виходить хто не любить леніна-той “сволота”,хто любить Україну,рідну землю де жили його пращури та ще й говорить про це в голос та ідентифікує себе як Українця,а не “хохла”- він як мінімум для Вас “фашист”

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: