Син вбив власного батька

28 февраля 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

В місті Охтирка, син наніс тілесні ушкодження своєму батьку. Останній не витримав стусанів і помер від завданих йому ударів.

17 лютого до чергової частини Охтирського міськвідділу звернувся 24-річний місцевий мешканець та повідомив, що його батько пішов з дому та не повернувся. Правоохоронці відразу розпочали оперативно-розшукові заходи по встановленню місця знаходження чоловіка. Через п’ять днів міліціонери виявили труп чоловіка, який знаходився в одному з покинутих будинків в хуторі сусіднього району. На тілі чоловіка були виявлені сліди насильницької смерті. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Було з’ясовано, що чоловік проживав разом з сином 24-річним Олександром (ім’я змінено), який займається підприємницькою діяльністю, зловживає спиртними напоями, зі слів сусідів вони часто сварилися, чоловік вже був судимий за хуліганство. Це й привернуло увагу міліціонерів. І на допиті Олександр зізнався у скоєному. «Це я його побив, я вдарив батька, але вбивати не хотів. Коли я побачив, що він не дихає, дуже злякався. Але вже було пізно…» – каявся Олександр слідчому.

Той день був звичайним, ніщо не віщувало біди. Олександр розпивав спиртні напої разом з 56-річним батьком. Під час розмови у чоловіків виникла сварка. І в цей момент сп’янілий Олександр почав наносити удари ногами та руками в область черевної порожнини, голови та грудей. Батько впав на підлогу і вже не дихав. Чоловік розумів, що за вбивство доведеться відповідати, та зовсім цього не хотів. Олександр зателефонував двом своїм приятелям та попрохав допомогти сховати труп. В одного з приятелів був автомобіль, саме на ньому горе-син з друзями вивезли тіло батька в сусідній район, знайшли покинуте село і кинули там старого. Через декілька днів чоловік звернувся до міліції з заявою, що його батько зник, аби відвернути підозру від себе.

На даний час розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Тепер в чоловіка буде достатньо часу подумати, що важливіше в цьому житті – горілка чи родина. Друзям Олександра теж доведеться відповідати за таку «допомогу» товаришу за Законом. На даний час ведеться слідство.

Олена Мироненко,

помічник начальника Охтирського МВ УМВС України в Сумській області

Газета “Роксолана-макси” № 9 от 27.02.2013 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: