Вікторія Терещенко: «Красота в погонах» доведе, що дівчата в міліцейській формі відмінні знавці своєї справи».

28 февраля 2013 | КОНКУРСИ | Нет комментариев |

 IMG_0209 До міжнародного жіночого дня с 25 січня по 3 березня УМВД в Сумській області проводить конкурс «Краса в погонах».

25 співробітниць міліції з Сум, Охтирки, Лебедина, Конотопа, Кролевця, Бурині, Липової Долини, Ромнів, Шостки, Краснопілля та Недригайлова стали учасницями конкурсу. На сайті www. shans.com.ua пропонують не тільки оцінити зовнішні дані співробітниць міліції Сумщини, але і їх розум, інтелект та коло інтересів. Та дівчина, яка набере найбільшу кількість голосів, і стане переможницею конкурсу.

Вікторія Вікторівна Терещенко, майор міліції, перший заступник начальника Охтирського МВ УМВС України в Сумській області – начальник слідчого відділення Охтирського МВ УМВС України в Сумській області. Саме їй випала нагода представляти наше місто на цьому конкурсі.

Про професію слідчого більшість людей знає з телесеріалів і детективів. Але кіношні відрізняються від справжніх. Якими вони є в реальному житті, зрозуміла, поспілкувавшись з Вікторією.

?Вікторіє Вікторівно, якою людиною на Вашу думку, має бути жінка в погонах?

Перш за все, розумною і творчою. Добре знати специфіку органів і процесуальне законодавство, вміти застосовувати його в роботі. Потрібно мати розвинений інтелект, високий рівень відповідальності та комунікабельності.

?Чому Ви вирішили стати слідчим?

З дитинства мріяла бути корисною людям, боротися за справедливість, тому вже в школі твердо вирішила, що стану слідчим. З роками бажання зростало, читала багато детективів, дивилась фільми про міліцію. Закінчивши з золотою медаллю школу №1, вступила до Харківського університету внутрішніх справ.

?Батьки не були проти Вашого вибору?

Для них це було несподівано. Батько був військовослужбовцем, мама вчитель української мови та літератури. Чому я вибрала роботу в органах, зрозуміти не могли. Тож несподівано для всіх я зробила крок до омріяної з дитинства професії.

?Що стосується конкурсу, чи бачили Ви конкуренток?

Звичайно, я слідкую за голосуванням. Справа в тому, що з багатьма дівчатами я знайома особисто, і тому впевнено можу сказати, що вони є справжніми професіоналами своєї справи. Всі ми тісно і плідно співпрацюємо, адже виконуємо одне завдання – боремося зі злочинністю.

?Чи хочете ви отримати перемогу в цьому конкурсі?

Чесно кажучи, це перший конкурс, в якому я беру участь. І як це не звучатиме банально, проте перемога для мене не головне. Завдяки конкурсу люди зможуть побачити справжню суть жіночої половини правоохоронців. Останнім часом ряди міліції поповнилися представниками прекрасної половини людства. А «Краса в погонах» ще раз доведе, що дівчата у міліцейській формі не лише мають гарний вигляд на сторінках глянцевих журналів, газет, вони – ще й відмінні знавці своєї справи. Як фахівці, жінки не лише не поступаються перед чоловіками, а й в дечому мають великі переваги перед ними.

Карина Кучерява

Газета “Роксолана-макси” № 9 от 27.02.2013 года

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: