Принцесу Охтирки обрано

9 марта 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

IMG_13404 березня в Районному будинку культури відбулось грандіозне свято. Шестеро найгарніших і найталановитіших школярок міста змагалось за звання «Міні-принцеса Охтирки». Цей захід вже вдруге проводиться в Охтирці за ініціативи в.о.міського голови Олександра Цілуйко.

Фінальні штрихи

Останні приготування перед виступом. Мама наносить макіяж Саші Черкашиній.

Хвилювання за кулісами

Оля Білуха налаштовується перед виходом на сцену

Візитка

В першому конкурсі кожна з дівчат в поетичній формі розповіла про себе, свою сім’ю та вподобання. Учасниці неодмінно хотіли б стати відомими співачками або танцюристками. А ось Анна Більцевич мріє стати медсестрою.

Розумний підхід

В інтелектуальному конкурсі учасниці демонстрували свій розум і дотепність. Кожна конкурсантка витягувала питання і без підготовки повинна була відповідати на них. Всі дівчата справились із завданням і показали відмінну підготовку та почуття гумору.

Підтримка

Карині Молчановій треба було ретельно готуватись до виступу, щоб не підвести вболівальників. Її підтримати прийшли колеги по гімнастиці.

Демонструємо таланти

Під час третього конкурсу претендентки на звання «Міні-принцеса Охтирки» зачаровували глядачів своїми здібностями. Дар’я Хижняк і Саша Черкашина порадували вокальним талантом, а Юлія Полуйко, Оля Білуха та Карина Молчанова показали хореографічні вміння. Анна Більцевич продемонструвала вишиту власноруч картину і український танок.

I cannot read the gallery's xml file: /hsphere/local/home/oxt1996rox/roxolana.com.ua/wp-content/photos/missAkhtyrka/gallery.xml
Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!

Краща з кращих

Серед красивих, розумних і талановитих дівчат журі було дуже складно обрати переможницю. Кожен з членів комісії особисто виставляв бали для учасниць. За сумою всіх оцінок і нагородили учасниць: Принцесою «Чарівна посмішка» стала Юлія Полуйко, «Ніжність» – Анна Більцевич, «Розумниця» – Каріна Молчанова, «Срібний голосочок» – Саша Черкашина. А «Міні-принцесою Охтирки» обрано Дар’ю Хижняк.

Даша зізналась, що хоча й дуже сподівалась перемогти, все ж хвилювання не полишало до останньої хвилини. Всі учасниці отримали подарунки.

Солодкий подарунок

«Чарівну корону», яку можна з’їсти, подарувала учасницям «Міні-принцеса Охтирки-2012» Вікторія Бейзим. Солодка прикраса миттю зникла з підносу. За словами торішньої переможниці конкурсу той, хто скуштує хоч шматочок діадеми і загадає бажання, в того воно неодмінно здійсниться.

Бажаємо дівчатам подальших злетів і нових перемог!

Конкурс відвідали Олена Кобилко та Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: