«Ленін живий, Ленін буде жити»?

12 марта 2013 | НОВИНИ | 28 коммент. |

IMG_2160

 

Після 25-денної відсутності, пам’ятник Леніну 12 березня знову повернувся на свій постамент. Рано вранці, щоб ніхто знову не став на заваді монтажу. Як стало відомо, міські комунальні служби у відновленні пам’ятника участі не брали. Роботи відбулися за рахунок місцевого осередку КПУ.

 

 

 

 Комментарии (28)

 

 1. Степан Васильевич пишет:

  Дерьмо всегда находится в непосредственной близости от вентилятора и, судя по уже намеченной траектории, непременно в него попадет.

 2. Андрей пишет:

  ахтырчане, которые тащат за ноги вождя обратно на пъедистал – вот кто настоящее быдло. Советский Союз уже не вернуть, и слава богу, будь он проклят. А вы все чмошники, кто бросал камнями в свободовцев в тот злачный день, оголилась ваша трусливая натура. Когда бросил камень и тут же в кусты. Морды шарфами завязали, как по зомбоящику показывают. Никакой гражданской позиции не имея, вышли по приказу вашего пахана -бандита мужа этой депутатши, которая два слова связать не может. и это все по зомбоящику показывали. Позорище. Плевал бы вам всем в рожи

 3. Читач пишет:

  Степан – вы озвучили мнение большинства ахтырчан! Так держать!

 4. nahaba пишет:

  насоджуйтесь=насолоджуйтесь,прошу вибачення-поспішав:-)

 5. nahaba пишет:

  знову не розумію,що значить -” по ихнему будет”?вони це хто?-марсіани?чи прибульці з іншої галактики?а те,що Ви намагаєтесь довести власну правоту опираючись на “працю” таких “світил”,як С.Піддубний ставить Вас(не ображайтесь)на один з ним “розумовий” рівень,а те що Ви ще й використовуєте відео від,якого за сотню кілометрів тхне антиукраїнською та антидержавною пропагандою (ноги якої ростуть з сусідньої “братської”держави)взагалі ставить під сумнів мої висновки про Вас,як про освічену людину.І на сам кінець таких розумників,як С.Піддубний вистачає і у сусідів-Н.В.Левашов(тартария)-насоджуйтесь…..

 6. Сiрко пишет:

  Потому что “nahaba” по ихнему будет “нагаба”. И вот еще “перл”:

  Те що мідійці і теукри могли бути близькими родичами, читаємо в главі 62:
  “у давні часи мідійці звалися арії… Розмовляли мідійці мідійською мовою. Зберігся приклад цієї мови: собака по-їхньому “спака”. Пам’ятаючи про стиль нашого древнього “економного” письма, де пропускалися очевидні голосні, можемо безпомилково визначити, що тут була пропущена “о” – сопака – собака”.
  “Код України -Руси” С.Піддубний (“Мандрівець”, 2011)

  Вот так: – “безпомилково”.
  А коронна фраза только в ответ на пронацистские “гасла”, мой старший брат.

 7. nahaba пишет:

  і все ж таки ти неуважний,соромно,і я не розумію до чого тут галичани з арійцями,і де ж твоя коронна фраза з.. х…. мій юний Гітлер*югенд?

 8. Сiрко пишет:

  nahaba – цукерку…
  nahaba – наГаба, МанГеттен, Гельсiнки, Гіндустан, Гiларi(Клiнтон), голокост, гінді(язык), мiлiцiянт, фiлiя, агенцiя, майстриня i т.п. – так, забув, що на разi правопис став галицьким, а ми ж не арiйцi.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: