Турнір з дзюдо

13 марта 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

4719 березня в стінах Тростянецького спортивного залу «Локомотив» відбувся чемпіонат області серед молоді 93-98 р. н. та IV традиційний турнір з дзюдо пам’яті С. Д. Пісклова серед юнаків та дівчат 1993- 2005 р. н.

У змаганнях взяло участь більше трьохсот спортсменів з Сум, Охтирки, Ромнів, Недригайлова, Тростянця та Середино-Буди. Підтримати учасників завітали друзі, батьки вихованців спортивних шкіл. Всі діти хотіли отримати перемогу, проте боротьба є боротьба.

Як завжди, вдало представили рідне місто охтирські спортсмени, 15 з яких в своїх вагових категоріях стали переможцями: Валерій Іщенко, Богдан Нагорний, Рустам Кутовий, Артем Кутовий, Ігор Пухальський, Руслан Турко, Дмитро Ротань, Артем Кучерявий, Єдік Зімов, Максим Солоділов, Денис Линник, Кирил Книга, Іван Пономаренко, Владислав Шевченко, Ярина Федорченко.

Всі спортсмени були нагородженні грамотами та солодкими подарунками від шоколадної фабрики.

48Жіночий турнір з настільного тенісу

9 березня в спортивному залі Охтирської гімназії відбувся відкритий жіночий турнір з настільного тенісу, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру. В даних змаганнях взяло участь 5 представниць слабкої статі.

І місце виборола Тетяна Мальцева (дружина Леоніда Мальцева, який став переможцем попереднього турніру 23 лютого 2013р.).

ІІ місце – Ірина Литовкіна;

ІІІ місце – Венера Нежина.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подяками МО «Федерація настільного тенісу м. Охтирка», кубками, призами та квітами від приватного підприємця.