Галина Кучер: «Я пишаюсь своєю відомою онучкою»

14 марта 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

Галина Петрівна та Михайло Григорович з портретом улюбленої онучкиВ маленькому селі Охтирського району живуть звичайні собі бабуся с дідусем – Галина Петрівна та Михайло Григорович Кучери. Виховали четверо дітей, мають 5 онуків та одного правнука. Діти роз`їхалися в різні куточки України, працюють, проте й про батьків не забувають, на всі свята приїжджають. За одним столом збирається велика родина, згадують минулі часи, розповідають про свої успіхи та невдачі.

«Це ж наші відо мі односельчани, у них онучка Маринка виступає на сцені разом з українськими співаками», – говорять по селу люди.

І як нам було не поспілкуватися з бабусею та дідусем Маринки Стоян, яка співає та танцює в одному з українських гуртів MMDANCE.

MMDANCE – це українське поп-тріо, засноване в серпні 2011 року. Рівно через рік після створення групи, трек «Субота» записаний MMDANCE спільно з DJ Smash потрапив на перші місця на хіт-парадів України: «Хіт-парад FM-TV Україна», «NaVsi100», ТОП-11 (Ru-music), ТОП-10 (Star-tv), М20 (телеканал М1), а також почала набирати популярність на території СНД.
Протягом останнього року група випустила 5 відео кліпів на пісні «Відпочиваємо», «Мій Бос», «Новорічна», «Баня» і «Субота». Кожен з яких набрав більше 1 000 000 переглядів на YouTube. Крім веселих треків «За 50», «Фітнес», «Друзі» група записала більш ліричні композиції, наприклад, «Мій Бос» і «Без одягу».

Галина Петрівна розповідає:

- Маринка завжди була активісткою. Серед друзів виділялася жвавістю, гарним почуттям гумору та великим бажанням бути попереду. Вона разом з батьками жила в Харкові. Вже з чотирьох років Валечка, це її мама, віддала дівчинку до танцювального гурту. Тобто вже с малечку Марина звикла до сцени, оплесків та шанувальників. Проте закінчила Харківську банківську академію. Щасливий випадок привів Маринку на велику сцену. Під час чергового виступу на святі в академії її помітив продюсер з Києва , який і запропонував подальше своє життя поєднати з гуртом MMDANCE. Тепер вона постійно на гастролях, виступала на одній сцені з самим Кіркоровим, разом с Дядею Жорою (відомим коміком українського шоу-бізнесу), була у прямому ефірі на 1+1, знімається для сучасних глянцевих журналів.

Вона дуже гарна людина, з нею легко спілкуватись. Знає відмінно англійську мову, є досить ерудованою людиною у різних галузях. Зараз вона переїхала до Києва, і вже не так часто дзвонить, пояснює, що дуже графік напружений. Я її розумію. Кажуть, що сцена та популярність дуже змінює людей, про це не про мою онучечку. Літом приїжджала, допомагала нам з дідом картоплю копати, і можу сказати, що яка була, така й залишилась. Ну хіба що стала ще гарнішою. Ось нещодавно передала нам плакат зі своїм зображенням, зберігаємо його тепер в самому видному місці, а портрет з однієї фотосесії красується на стіні нашої кімнати.

Бажаємо нашій онучці, щоб в її житті не було ні одного похмурого дня! Щоб ангел оберігав кожен її рух, допомагав в будь-яких починаннях, висвітлював життєвий шлях і прикривав своїм крилом!

На фото: Галина Петрівна та Михайло Григорович з портретом улюбленої онучки

Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: