Охтирка провалюється в каналізацію

11 апреля 2013 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

100_5026Застарілі комунікації час від часу нагадують про себе. Влада розуміє необхідність негайної заміни заржавілих трубопроводів, проте поки що в реальність це ніяк не втілиться. А причина одна і та ж сама: нема грошей. І лише коли провалиться людина або автомобіль, тоді починають діяти і шукати кошти на ремонт.

3 квітня машина для вивозу сміття рухалась за давно спланованим маршрутом між багатоповерхівками, збираючи відходи. Між вул.Київською і Полтавською автомобіль різко пішов під землю. Одне з коліс опинилось у проваллі. Водій Валерій Мамченко розповідає, що завжди їздить саме цією дорогою. Там, де земля пішла з-під коліс, постійно була калюжа. Протягом тривалого часу грунт підмивався. Як говориться вода й камінь точить.

100_5032Водій їхав разом зі своїм напарником, коли раптом відчув, як під машиною рушиться земля. Спочатку не второпали, що відбувається. Уже вистрибнувши з кабіни, наче з танку, зрозуміли, що потрапили в халепу. Викликали підйомний кран, повідомили керівництво. До дев’ятої години ранку вантажівку витягли з канави і машина відправилась далі збирати сміття. Про те, чи було страшно, водій не зізнається, але сідаючи до кабіни, коли кран витягав вантажівку про всякий випадок перехрестився. На проваллі поставили кілька сухих гілок з нав’язаними ганчірками. Машина з «Водоочистки» почала відкачувати з ями воду і обіцяли, що почнуть ремонт негайно.

Все добре, що добре закінчується. В принципі, крім незначних пошкоджень машини, ніхто не постраждав, На жаль, це не перший провал у місті. Майже напроти дверей редакції «Роксолани» теж обвалився каналізаційний колектор. В місті з’явилась нова прикмета: якщо з настанням осені ТЕЦ починає ремонт труб, то з настанням весни починають провалюватись каналізаційні колектори. А це вже сигнал серйозний.

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: