Безпечних доріг та ввічливих водіїв!

12 апреля 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 2 коммент. |

IMG_4232Історія української ДАІ бере свій початок 14 квітня 1997 року, коли Кабінет Міністрів затвердив «Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ». А взагалі, службу було започатковано в далекому 1936-му і у перші роки діяльності молодої Державтоінспекції її завдання майже відповідали вимогам сьогодення, а саме: боротьбі з аварійністю та викраданням автотранспорту, розробленню технічних норм та параметрів експлуатації автотранспорту, спостереженню за підготовкою та вихованням водійських кадрів.

Наразі у відділенні ДАІ по обслуговуванні міста Охтирки і району Охтирського МРВ в Сумській області за безпеку руху відповідають 10 співробітників. І це при тому, що в нашому районі налічується до шістнадцяти тисяч одиниць авто. З роками автопарк тільки зростає, відповідно з’являються нові водії, тому роботи дуже багато. Головним же завданням є профілактика дорожніх аварій та безпека руху.

Цифри:

11 ДТП – було зареєстровано в перший квартал 2012 року.

9 ДТП – за то й же період 2013 року.

Начальник відділення Валерій Ширай далеко не новачок в цій справі, його стаж служби сягає майже 20 років. Він не тільки досконало знає всі нюанси роботи, а й користується неабиякою повагою у колег та водіїв.

Капітан міліції, старший державтоінспектор Юрій Абдульянов має теж солідний стаж роботи у цій службі – 16 років, а наразі відповідає за технічний стан автотранспорту, здійснює контроль за автоперевізниками, небезпечними вантажами тощо.

Поле діяльності молодих інспекторів – дослідча перевірка з усіх видів дорожньо-транспортних пригод. З нагоди свята вітаємо наших працівників ДАІ зі святом та побажаємо собі та їм безпечної дороги.

На фото:

Колектив охтирських даішників (на фото зверху вниз зліва направо): інспектор ОДР О. Сопітько, державтоінспектор О. Пасюга, капітан міліції, старший державтоінспектор групи АТІ Ю. Абдульянов, стажист на посаді інспектора О. Сологуб, інспектор з адміністративної практики Р.Альохін, старший лейтенант, інспектор з дізнання Р. Драгун, старший лейтенант, старший інспектор Е. Лоскот, майор міліції, начальник відділення В. Ширай, лейтенант міліції, інспектор з розшуку Ю. Литвиненко.

До речі: Сьогодні ДАІ МВС України нараховує майже 23 тисячі співробітників, з яких 19,6 тисяч – атестовані і 3,3 тисяч – вільнонаймані. У структуру Департаменту Державної автоінспекції входять Управління моніторингу та інформаційного забезпечення, Управління дорожньо-патрульної служби, організації розшуку автомототранспортних засобів та профілактичної роботи, Управління державної автомобільно-технічної інспекції, контролю за перевезенням небезпечних вантажів та станом доріг, Служби безпеки руху.

 Комментарии (2)

 

  1. artya пишет:

    Одно только название статьи вызывает улыбку во все 32. Какая безопасность дорог, эти клоуны своими действиями столько аварийных ситуаций создают. Да и вежливости им поучиться нужно.

  2. водитель пишет:

    всю эту гоп компанию под названием Ахтырское ГАИ давно пора на нары загонять по закону или по справедливости сразу под ребра вилы вогнать Харьковские гаишники и то по скромнее себя ведут по отношению к водителю

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: