А надвечір’я ще не вечір!

19 апреля 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Т.С.КурилоЗ Тетяною Степанівною Курило ми познайомились у Сумському обласному театрі драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна. Вона разом з ансамблем «Надвечір’я» Комишанського будинку культури приїхала на творчий звіт Охтирського району. Уже дев’ять років радує глядачів неповторними голосами та чудовими піснями цей гурт. Запальні бабусі дадуть фору будь-якому молодому ансамблю.

Тетяна Степанівна 40 років пропрацювала дояркою в колгоспі. Навіть вийшовши на пенсію, ще 5 років не покидала робочого місця. Робота хоч і важка була, та не обходилась без пісні.

- Скільки живу, стільки й співаю. Раніше у нас змагання були між бригадами. На гулянках тільки те й робили, що співали. То ж це звичне для мене діло.

Виховала Тетяна Степанівна двох дітей. Син Володимир працює завфермою, невістка Валентина – музичним керівником в сільському будинку культури, донька Людмила з чоловіком Володимиром трудяться у місцевому сільгосппідприємстві. Двоє онуків навчається у вищих навчальних закладах, а онучки ще школярки.

- Найстарша в нашому колективі Тамара Юхимівна Нерозя, їй уже 75 виповнилось. Це наш соловейко. А керівник у нас Антоніна Єгорівна Колісник. Ми часто збираємось разом. Бува, що дзвонять подружки: «Давайте зберемось!» – «Давайте». То в клубі ,то в когось удома як засядемо. Ми все життя разом. Колись гуртом на роботу ходили, а тепер теж не розлучаємось. Посидимо, поспілкуємось, поспіваємо. Влітку виступали в Опішні, у Сорочинцях, заняли там перше місце. По сусідніх селах гастролюємо часто. Хіба ж молодь так уміє співати?

IMG_3842Тетяна Степанівна встигає не тільки співати, а й тримає величезне господарство. Є на їхньому подвір’ї корова з телятами, поросятка та ще всіляка живність.

- Повставали сьогодні о пів на третю ночі, попорались, накидали всім їсти, а самі поїхали виступати з невісткою. Нічого за день з ними не станеться. А коли ще в театрі випаде нагода виступати.

А ще Тетяна Степанівна прекрасно вишиває. Одного разу за ніч вишила сорочку онукові. Ось такі в Комишах жінки: і працюють, не покладаючи рук, і відпочивати вміють достойно. Головне, що дозвілля своє планують самі, не проводять його безцільно біля телевізора, а активно беруть участь у суспільному житті села та району.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: