Сімейна сварка закінчилася лікарнею

7 мая 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

articleДо Охтирського міського відділу міліції від лікаря хірургічного відділення надійшло повідомлення про те, що до них каретою швидкої допомоги з тілесними ушкодженнями доставлено 57-річну жінку. Вона знаходилася у стані алкогольного сп’яніння. Оглянувши постраждалу, діагностували у неї травму голови та перелом ребер.

До лікарні негайно виїхали працівники міліції, аби з’ясувати обставини, за яких потерпіла отримала ушкодження.

Як з’ясувалося, травми жінці заподіяв її 62-річний чоловік, з яким вона проживає уже досить давно. Віталій Михайлович не заперечував факту побиття і розповів усе, що відбулося: «Близько 10.00 години ранку я пішов до магазину купити продукти харчування, а дружина лишилася дома поратися по господарству. Дорогою зустрів знайомого, випили по чарці, і повернувся додому. Зайшовши у двір помітив дружину, яка була в нетверезому стані. Слово за словом і між нами виникла сварка. Я лаяв її за те, що кожного дня вона вживає спиртні напої і мені це вже набридло. Таїса Георгіївна в свою чергу почала лаяти чоловіка. І пенсіонер в пориві гніву штовхнув дружину та упала на землю і вдарилася об поріжок. Віталій Михайлович відразу викликав «швидку допомогу». Лікарі оглянули потерпілу та госпіталізували до лікарні.

Станом на 4 травня чоловіка повідомлено про підозру за фактом спричинення тілесних ушкоджень його дружині за ч.1 ст.122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) яка передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

В матеріалі ім’я та по-батькові змінені.

Юлія Табирця,

СЗГ Охтирського МВ УМВС України

в Сумській області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: