Як зараз виглядають улюблені місця відпочинку охтирчан?

24 мая 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

У весняно-літні дні не хочеться сидіти в квартирі. Звичайно охтирчани свій вільний час стараються проводити на свіжому повітрі. На жаль в Охтирці не так вже й багато залишилось місць, де можна погуляти в тіні крислатих дерев.

Парк за міським центром культури і дозвілляПарк за міським центром культури та дозвілля «Кнежа» вже давно не відчуває господарської руки. На території знаходиться декілька старих лавочок ще радянських часів, та немає жодної урни поряд. Де ж подіти обгортку з цукерки чи морозива, спорожнілу пляшку? Висновок один: умов для цивільного відпочинку немає.

Сквер ракетників

Сквер Ракетниківна перетині вулиць ХХ Партз’їзду та Леніна. Тут завжди прибрано, біля лавочок є урни, а на клумбах висадженні квіти, є навіть троянди. Дітям до вподоби обладнаний ігровий майданчик, а батькам зручно відпочивати поряд на новеньких лавах.

Як стверджує депутат міськради Валерій Бабич, разом з іншими ветеранами-ракетчиками вони щонеділі прибирають цю територію. І в майбутньому навіть планують розширити її за рахунок самовільно захоплених прибудинкових територій, які жителі поділили між собою та засадили різними овочами.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: