Жінка приїхала навідати приятеля, натомість його пограбувала

24 мая 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

llMДо дільничного інспектора лейтенанта міліції Альберта Табирці звернувся житель села Чернеччина, 65-річний Семен Олексійович. Чоловік повідомив,що з його домоволодіння зникла електропилка.

Під час розмови з міліціонером потерпілий розповів: «До нас в гості завітала знайома Тамара разом зі своїми друзями. Ми сіли повечеряти, випили пляшечку горілки. Я сп’янів і пішов до кімнати спати, а співмешканка разом із знайомими лишилися в сусідній кімнаті. Вранці помітив відсутність електропилки».

Семен Олексійович відразу звернувся до дільничного інспектора міліції. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що даний злочин вчинила знайома, яка була у них в гостях. Під час допиту Тамара розповіла: «Разом із приятелями ми завітали в гості до старого знайомого. Коли добряче випили, господарі пішли відпочивати, а ми викликали «таксі». Виходячи з будинку, помітили пилку і забрали її. Дорогою вирішили заїхати до приятеля і запропонувати йому даний пристрій. На нашу пропозицію він погодився, дав нам 50 гривень і ми поїхали додому.»

Як з’ясувалося, вартість електро-цепної пилки складає 700 гривень. Даний пристрій було знайдено, вилучено та повернуто власнику.

На сьогоднішній день стосовно жінки відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу Українияка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

В матеріалі ім’я та по-батькові змінені

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: