Де стали – там і продавали

30 мая 2013 | НОВИНИ | Нет комментариев |

IMG_719824 травня приблизно о п’ятій ранку торгівці одягом та іншим крамом заїхали прямісінько під стіни хлібокомбінату, розташували там свої розкладачки з речами. На запитання, хто їм дозволив торгувати на цій території, відповідали, що їх тимчасово переселив сюди директор ринку ПП Левицька. А голова правління ВАТ «Охтирський хлібокомбінат» Геннадій Калюжний повідомив:

- Земля, прилегла до нашого підприємства, є санітарною зоною і її не можна комусь виділити чи здати в оренду. В свій час ринок намагався захопити її, але не вдалося. Прибирає та обслуговує територію хлібокомбінат. Ця ділянка огороджена, там стояв шлагбаум, а тепер прийшли ці люди і розпочали торгівлю. Поряд розташований виробничий цех, ми відчиняємо вікна, а під ними антисанітарія. Перш ніж цю ділянку давати комусь у використання, потрібне узгодження як з самим підприємством, так і з іншими структурами. В санстанції говорять, що можуть підтвердити порушення санітарних норм, але прогнати торгівців не мають права. Ми викликали міліцію, яка виїхавши на місце події, нічого не зробила.

Самі ж «захватчики території» посилаються лише на дозвіл директора ринку, проте ніяких документів не демонструють, як в народі кажуть «прикидаються шлангом» і ніби не розуміють, про який дозвіл мова. Ведуть себе досить нахабно, і побачивши кореспондентів навіть починають позувати перед камерою.

Директор ринку Антон Левицький від коментарів відмовився. На питання, чи давав він дозвіл на розміщення торгівельних місць поза територією ринку, зазначив, що не має на це права. В управлінні економіки та інвестиційної політики трактують цей випадок як приклад стихійної торгівлі. Після отримання повідомлення спеціалісти виїхали на місце. «Підприємцям» виписали протокол, та направили до суду, який і визначить суму штрафу. Територія речового ринку помістила б не тільки цих бізнесменів, а й багатьох інших, проте там треба платити кошти за оренду, а на міській землі можна і безкоштовно заробити грошенят. Цього разу розташувались під хлібокомбінатом, а наступного, може, до міськради подадуться?

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: